Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Killzone Najemnik

Sony zamyka oficjalną stronę serii Killzone

Paweł Musiolik, 10 stycznia 2021, 16:47

Oficjalna strona serii Killzone została zamknięta. Gracze utracili dostęp do statystyk z gier Killzone: Najemnik i Killzone: Shadow Fall, a także opcję tworzenia klanów w tym drugim tytule.

Guerrilla Cambridge - studio odpowiedzialne za gry Rigs i Killzone Najemnik zostanie zamknięte

Góral, 12 stycznia 2017, 16:34

Firma Sony przyjrzała się swoim obecnym projektom i doszła do wniosku, że musi dokonać pewnych zmian w strukturze europejskich studiów. W związku z tym postanowiono zamknąć Guerrilla Cambridge, odpowiadające za gry Rigs i Killzone Najemnik.

Wieści ze świata (Killzone Najemnik, Starbound, Guild Wars 2) 27/11/13

Sarge, 27 listopada 2013, 11:45

Dziś piszemy m.in. o planowanych aktualizacjach strzelaniny Killzone Najemnik, beta testach gry Starbound, łatce Fractured do Guild Wars 2, a także o klasach postaci w EverQuest Next. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Killzone Najemnik na PlayStation Vita debiutuje na rynku

Góral, 4 września 2013, 12:07

Dziś w Polsce debiutuje gra Killzone Najemnik. Oczekiwana przez posiadaczy handhelda PS Vita produkcja została już oceniona przez zagraniczne media, zbierając przyzwoite noty.

Killzone: Mercenary - Wrażenia z testów wersji beta

Robson, 22 sierpnia 2013, 19:27

Premiera Killzone: Mercenary za trochę ponad dwa tygodnie - czy udostępniona właśnie posiadaczom abonamentu Plus wejściówka na testy beta pozwala stwierdzić, iż faktycznie jest na co czekać? Byłem, sprawdziłem, chyba już wiem!

Killzone Najemnik – demonstracja rozgrywki w kilku nowych filmikach

qjin, 25 lipca 2013, 14:20

W sieci nastąpił wysyp filmików prezentujących rozgrywkę z Killzone Najemnik, gry przeznaczonej na przenośne urządzenie PlayStation Vita. Możemy zobaczyć w akcji kilka gadżetów, w jakie zostanie wyposażona postać sterowana przez gracza.

Killzone Najemnik - omówienie map i trybów multiplayer

Sarge, 6 czerwca 2013, 14:00

Studio Guerrilla Games udostępniło oficjalne informacje na temat map i trybów multiplayer dostępnych w grze Killzone Najemnik na PlayStation Vita. Tytuł zaoferuje trzy różne opcje rozgrywki i sześć lokacji.

Killzone Najemnik - kampania na 7-9 godzin, multiplayer i nowe screeny

Sarge, 21 maja 2013, 11:35

Serwis Destructoid przekazał sporo nowych informacji na temat gry Killzone Najemnik. Ujawniono m.in. przewidywaną długość kampanii dla jednego gracza oraz nowe informacje na temat trybu multiplayer i sterowania. Oprócz tego w sieci pojawiło się kilka nowych screenów.

Data premiery, zwiastun i nowe informacje o grze Killzone Najemnik

Sarge, 31 stycznia 2013, 11:25

W sieci pojawił się prawdziwy wysyp informacji na temat gry Killzone Najemnik na PlayStation Vita. Poznaliśmy datę premiery i wiele nowych szczegółów dotyczących rozgrywki, a także mamy okazję zobaczyć zwiastun przedstawiający możliwości silnika graficznego.

Killzone Najemnik najładniejszą grą na konsolę PlayStation Vita?

Góral, 28 stycznia 2013, 10:42

Nadchodzący numer magazynu PSX Extreme przynosi nowe informacje o Killzone Mercenary na konsolę PS Vita. Polski tytuł gry to Killzone Najemnik. Nowa produkcja studia Guerrilla Games zapowiada się równie dobrze, co „dorosłe” odsłony serii.

Killzone Mercenary tylko na PlayStation Vita

Olek, 14 sierpnia 2012, 21:00

W trakcie konferencji koncernu Sony, poprzedzającej rozpoczęcie targów gamescom, zapowiedziano Killzone Mercenary. Gra studia Guerrilla Games ukaże się wyłącznie w wersji na konsolę PlayStation Vita i wykorzysta techniczne możliwości urządzenia.