Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Sonic & All-Stars Racing Transformed

Dreamcast Collection i DLC Cezar w Galii do Total War: Rome II w ofercie Humble Sega Bundle

Entelarmer, 26 listopada 2014, 09:47

Ruszyła kolejna wyprzedaż na stronie Humble Bundle, tym razem we współpracy z firmą Sega. Oferta: możliwość kupienia za bezcen m.in. Sega & Sonic All-Stars Racing Transformed i DLC do Football Manager 2015 oraz liczne promocje przy wydaniu określonej kwoty.

Prawie milion kopii gry Sonic & Sega All-Stars Racing Transformed w rękach graczy. Raport finansowy firmy SEGA

Sarge, 7 lutego 2013, 13:20

W raporcie finansowym udostępnionym przez firmę SEGA pojawiła się wzmianka na temat wyników sprzedaży takich gier jak Sonic & Sega All-Stars Racing Transformed, Football Manager 2013, czy Yakuza 5. Sprawozdanie dotyczy trzech ostatnich kwartałów 2012 roku.

Nadjechało pecetowe Sonic & All-Stars Racing Transformed, z postaciami z Team Fortress 2 i Football Manager

Adrian Werner, 1 lutego 2013, 11:30

Po kilku miesiącach oczekiwania do sprzedaży trafiła pecetowa wersja gry wyścigowej Sonic & All-Stars Racing Transformed. Poza pełną zawartością edycji konsolowych oferuje ona również możliwość pokierowania trzema nowymi postaciami pochodzącymi z Team Fortress 2 oraz serii Football Manager i Total War.

Wieści ze świata (Forza Motorsport 4, Gran Turismo 5, GTA III) 25/6/12

Hed, 25 czerwca 2012, 14:42

W poniedziałkowych wieściach piszemy o darmowym dodatku do Forza Motorsport 4 oraz świetnych wynikach fanów Gran Turismo 5. Wspominamy też o grze Final Fantasy XI, która, jak się okazuje, jest najbardziej dochodową odsłoną serii Final Fantasy. To nie koniec mniej istotnych, ale jednak interesujących wiadomości z ostatnich dni.

Sega zapowiedziała grę wyścigową Sonic & All-Stars Racing Transformed

Adrian Werner, 1 maja 2012, 17:05

Firma Sega ujawniła swoją kolejną produkcję. Okazała się nią być kontynuacja gry wyścigowej Sonic & Sega All-Stars Racing.