Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Amnesia: A Machine for Pigs

Amnesia: A Machine for Pigs od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

AlexB, 15 października 2020, 15:55

Dziś w Epic Games Store udostępnione za darmo zostaną dwie gry - Amnesia: A Machine for Pigs oraz Kingdom: New Lands. Tytuły będzie można przypisywać do swoich kont na tej platformie do 22 października.

Amnesia Collection do zgarnięcia za darmo na Steam

Aquma, 9 marca 2018, 09:04

Od teraz, przez ograniczony, ale bliżej nieokreślony czas, możemy za darmo dodać do swojej biblioteki Steam zestaw gier Amnesia Collection.

Amnesia Collection za darmo

Góral, 25 stycznia 2018, 20:19

Doczekaliśmy się kolejnej darmowej produkcji w Humble Store. Tym razem jest nią Amnesia: Collection, którą można otrzymać bez wydawania pieniędzy do soboty wieczorem.

Zapowiedziano Amnesia: Collection na PlayStation 4

Góral, 19 października 2016, 17:41

Studio Frictional Games zapowiedziało pakiet Amnesia: Collection na konsolę PlayStation 4. Zestaw ukaże się 22 listopada i zawierać będzie gry Amnesia: Mroczny Obłęd, Amnesia: A Machine for Pigs oraz Amnesia: Justine.

Twórcy Penumbry i Amnesii odkrywają nowy projekt

Draug, 1 października 2013, 20:46

Studio Frictional Games, znane z serii Penumbra i Amnesia, zapowiedziało nowy projekt. Niestety, nie ujawniono jeszcze żadnych konkretnych informacji, zamiast tego udostępniając tylko tajemniczą stronę internetową z kilkuminutowym filmem. Pozwala ona wnioskować, że będzie to kolejny survival horror, tym razem w klimatach science-fiction.

Amnesia: A Machine for Pigs debiutuje na rynku

Draug, 10 września 2013, 10:29

Dziś ma miejsce premiera gry Amnesia: A Machine for Pigs, stworzonej przez The Chinese Room kontynuacji uznanego survival horroru Amnesia: Mroczny Obłęd. Tytuł jest dostępny w polskiej kinowej wersji językowej i można go zakupić w sklepach dystrybucji cyfrowej.

Amnesia: A Machine for Pigs trafi do sprzedaży 10 września [aktualizacja]

qjin, 16 sierpnia 2013, 15:35

Studio The Chinese Room ujawniło po długim trzymaniu w napięciu datę wydania Amnesia: A Machine for Pigs. W kontynuację przygodowej gry w konwencji horroru zagramy 10 września bieżącego roku na pecetach. W serwisie GOG.com wystartowały pre-ordery.

Amnesia: A Machine for Pigs ukaże się latem bieżącego roku

Góral, 6 czerwca 2013, 10:48

Firma Frictional Games poinformowała, że gra Amnesia: A Machine for Pigs nie ukaże się w drugim kwartale bieżącego roku, jak wcześniej planowano. Tytuł trafi na rynek prawdopodobnie pod koniec lata.

Amnesia: A Machine For Pigs wyjdzie w II kwartale tego roku

Hed, 19 lutego 2013, 12:07

Gra Amnesia: A Machine for Pigs zaliczyła opóźnienie i pojawi się dopiero w II kwartale tego roku. Studio Frictional Games tłumaczy, że wynika to z prostego faktu: projekt przeistoczył się z małego eksperymentu w pełnoprawną produkcję z serii Amnesia.

Amnesia: Machine for Pigs - nowy zwiastun z okazji Halloween

Adrian Werner, 1 listopada 2012, 15:25

Twórcy Amnesia: Machine for Pigs wypuścili z okazji Halloween nowy zwiastun swojej gry. Jej główny projektant udzielił również wywiadu, w którym znalazło się kilka nowych informacji.

Amnesia: A Machine for Pigs dopiero w 2013 roku

Aver, 5 lipca 2012, 12:14

Premiera Amnesia: A Machine for Pigs została przesunięta na początek 2013 roku. Twórcy ze studiów Frictional Games i thechineseroom tłumaczą tę decyzję chęcią jak najlepszego dopracowania produkcji.

Amnesia: A Machine for Pigs – wspólny projekt studia Frictional Games i twórcy Dear Esther!

Hed, 23 lutego 2012, 08:56

Studio Frictional Games i twórca gry Dear Esther pracują nad nową odsłoną przerażającej serii Amnesia. Produkcja o tytule A Machine for Pigs pojawi się jeszcze w tym roku.

Chiński trop nowej gry twórców Amnesia: Mroczny Obłęd

Olek, 10 lutego 2012, 18:13

Next Frictional Game - tak zatytułowana została zagadkowa strona w Internecie, która najprawdopodobniej zwiastuje nową grę twórców serii Penumbra. Deweloperzy ze szwedzkiego studia Frictional Games nie pozostawiają wątpliwości, że będzie to ich kolejny horror.