Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Spider-Man 2: The Game

Activision zapowiada nowego Spider-Mana

Przemysław Zamęcki, 18 kwietnia 2008, 07:13

Activision zapowiedziało kolejną grę z człowiekiem-pająkiem, czyli marvelowskim Spider-Manem. Web of Shadows powstaje w studiach Shaba Games i Treyarch, a docelowymi platformami, na które tytuł ten się ukaże są Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 2, PSP, Nintendo DS., Wii i PC.

Nowe odsłony Call of Duty i Spider-Mana na konsolach nowej generacji

Krystian Smoszna, 31 stycznia 2006, 07:34

Ogłoszenia zamieszczone na łamach serwisu Creative Heads wskazują, że posiadacze konsol nowej generacji otrzymają w niedalekiej przyszłości nowy tytuł z popularnej serii Call of Duty. Program zadebiutuje na PlayStation 3 oraz Xbox 360. W przypadku tego ostatniego urządzenia, będzie to druga gra z cyklu...

Activision wyda kolejne gry na podstawie filmów z cyklu Spider-Man

Krystian Smoszna, 30 listopada 2005, 09:43

Przez najbliższe dwanaście lat, wszystkie gry oparte o fabułę kolejnych odsłon filmu Spider-Man, będą wydawane przez koncern Activision. To efekt umowy z firmą Spider-Man Merchandising, jaką przedstawiciele Activision zawarli w ostatnich dniach.

Activision się wzmacnia - przejęcie Vicarious Visions

Elrond, 21 stycznia 2005, 12:10

Activision, to marka niewątpliwie uznana już na rynku gier komputerowych. Spośród gier sygnowanych jej logo wymienić można m.in. Call of Duty, Doom 3, Return to Castle Wolfenstein czy serie Star Trek i Tony Hawk. Wiadomo jednak iż zastój w tej branży niczego dobrego nie wróży. Do takiego wniosku doszło zapewne kierownictwo firmy, które zamierza wzmocnić jej pozycję.

Inwazja gier opartych na przygodach komiksowych bohaterów

Kull, 7 stycznia 2005, 12:47

Serwis ign.com opublikował artykuł podsumowujący wzmianki na temat nadchodzących gier, których fabuła opowie przygody bohaterów najpopularniejszych serii komiksów. Zestawienie obejmuje produkcje z planem wydawniczym w okresie 2005-2007.

Spider-Man 2 na Nintendo DS – pierwsze screeny

Kull, 8 października 2004, 10:01

Oficjalna premiera przenośnej konsoli Nintendo DS nastąpi 21 listopada tego roku. Jej debiut nie obejdzie się oczywiście bez rozpoczęcia sprzedaży gier na ową platformę, do których należą takie tytuły jak: Need For Speed: Underground, GoldenEye, Madden NFL i Spider-Man 2. Właśnie ujawniono pierwsze zrzuty ekranu z programu o „człowieku pająku”.

Nintendo DS dostanie grę Spider-Man 2

eLKaeR, 23 września 2004, 11:11

Przebojowy Spider-Man 2 zawitał już nawet do kina Jubilat w dolnośląskim Głogowie, ale przenośna dwuekranowa konsola Nintendo DS trafi w ręce pierwszych klientów dopiero za dwa miesiące (vide news z 21 września 2004). Jednym z tzw. tytułów startowych (obok Need for Speed: Underground i wielu innych) dla tego mobilnego urządzenia będzie gra, powstała na podstawie wspomnianego filmowego hitu.

Activision przewodzi w lipcowym rankingu wydawców w Wiekiej Brytanii

Calypso, 16 sierpnia 2004, 15:12

Brytyjski oddział Activision ma się z czego cieszyć. Rewelacyjne wyniki sprzedaży gier opartych na licencjach filmowych: Shreka 2 i Spidermana 2, pozwoliły firmie po raz pierwszy objąć prowadzenie w rywalizacji o klientów z Wysp. Udział procentowy Activision na rynku brytyjskim wzrósł do 15% i zapewne nieprędko zmaleje, gdyż w sierpniu na tamtejszy rynek trafił DOOM 3, który to jest tytułem bardziej niż pewnym.

Nowa gra z serii Spider-Man pojawi się w 2005 roku

Speed, 29 lipca 2004, 10:20

Popularność Człowieka-Pająka zdaje się nie maleć. Wczorajszego dnia panowie z Activision potwierdzili oficjalnie, że w 2005 roku na sklepowe półki trafi nowa gra z tej serii, oparta na serii komiksów „Ultimate”. Tytuł rzeczonej produkcji – Ultimate SpiderMan – nikogo zatem nie może zdziwić.

Dobre nowiny od Activision - Call of Duty 2, True Crime 2, Quake 4,...

Kull, 22 lipca 2004, 09:31

Activision (jeden z czołowych wydawców gier na świecie) opublikował raport finansowy firmy za pierwszy kwartał fiskalny tego roku opiewający na przychód rzędu 211.3 miliona dolarów. Taki wynik koncern zawdzięcza głównie dobrej sprzedaży gier Shrek 2 i Spider-Man 2. Co więcej, Activision zapowiedział wydanie do marca 2006 roku sequelów takich gier jak: Quake , THUG, Spider-Man, Call of Duty i True Crime.

Za duży biust dziewczyny Spider Mana

[email protected], 21 lipca 2004, 14:51

Znana aktorka, Kirsten Dunst, postanowiła walczyć o swój kobiecy image. Tak jak wiele pań miała ona zastrzeżenia co do wyglądu swoich, no może nie do końca, piersi. Ze swym problemem nie udała się jednak do chirurga plastycznego, a do autorów gry Spider Man.

Poradnik: Spider-Man 2: The Game

Redakcja GRYOnline.pl, 9 lipca 2004, 19:54

Poradnik do drugiej części przygód „człowieka pająka” w grze Spider-Man 2: The Game. Znajdziecie w nim omówienie umiejętności super-bohatera, rady dotyczące walki oraz opis przejścia całej gry.

Spider Man 2: The Game – ponad 2 miliony kopii

Speed, 7 lipca 2004, 19:06

Druga część gry opowiadająca o perypetiach Człowieka Pająka, nawiązująca do fabuły filmu pod tym samym tytułem – Spider Man 2: The Game na terenie Stanów Zjednoczonych sprzeda się w ilości dwóch milionów sztuk! – ochoczo zapowiedzieli dzisiaj przedstawiciele firmy Activision, zajmującej się wydaniem rzeczonej pozycji właśnie w USA. Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, iż wynik ten może zostać osiągnięty.

Jak to się robi w Ameryce, czyli o ewolucjach kaskaderskich chłopca wzorującego się na Spider-Manie

Krystian Smoszna, 5 lipca 2004, 09:54

O tym, że wprowadzanie w życie rzeczy, które można zobaczyć podczas oglądania filmu lub zabawy z grami komputerowymi może okazać się śmiertelnie niebezpieczne, przekonał się Hunter Helton z Florydy. Po powrocie z premiery najnowszego obrazu ze Spider-Manem w roli głównej, pięcioletni chłopiec postanowił spróbować wykonać skomplikowane ewolucje swojego ulubionego bohatera, czego niemal nie przypłacił życiem, nabijając się na kieł dużej statuy słonia, stojącego w domu jego babci.

Spider Man 2 - oswojony pajączek?

Elrond, 7 czerwca 2004, 15:22

Przyzwyczailiśmy się, iż konwersje gier konsolowych na ich PeCetowe odpowiedniczki są hmmm trochę gorsze od oryginału (poza małymi wyjątkami oczywiście). Nie zmienia to oczywiście faktu, iż posiadacze komputerów osobistych oczekują od twórców gier aby porty tychże w małym stopniu ustępowały konsolowym pierwowzorom. W przypadku osób, które niecierpliwie wypatrują PeCetowej wersji Spider Mana 2, który najpierw zadebiutuje właśnie na konsolach, oczekiwanie to zostanie wystawione na poważną próbę.

Spider-Man i seria gier od Activision

ComCo, 20 maja 2004, 09:42

Drugi film z Człowiekiem-Pająkiem w roli głównej wejdzie na ekrany kin pod koniec czerwca, zaś w okolicach tego terminu powinna pojawić się również kolejna gra od Activision, dotycząca oczywiście przygód Petera Parkera (PC, konsole nowej generacji). To jednak dopiero początek góry lodowej. W planach firmy znajduje się już trzecia odsłona wirtualnej adaptacji obrazu kinowego (na podstawie Spider-Man 3), a także tytuł niezwiązany bezpośrednio z filmem, ale dotyczący historii opisywanego superbohatera.

Spider-Man 2 chwyta w sieć konsolę do gier N-Gage

Fajek, 27 kwietnia 2004, 17:12

Firmy Nokia i Activision poinformowały, że gra Spider-Man™ 2 zostanie wydana na mobilną konsolę do gier N-Gage na podstawie umowy licencyjnej między Spider-Man Merchandising i Activision.