Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Final Fantasy Type-0 Online

Zapowiedziano Final Fantasy Type-0 Online na PC i urządzenia mobilne

Adrian Werner, 20 września 2015, 10:25

Firma Square Enix zapowiedziała Final Fantasy Type-0 Online, czyli nastawione na tryb sieciowy RPG akcji, które zmierza na pecety i urządzenia mobilne.

Najlepsze cosplaye – Sice z Final Fantasy Type-0

Adrian Werner, 15 lipca 2013, 14:17

Bohaterką pierwszego w tym tygodniu cosplaya uczyniliśmy Sice, czyli jedną z postaci ze zręcznościowego RPG Final Fantasy Type-0. Wcieliła się w nią Bellatrix Aiden.

GTA: Vice City Nights nową odsłoną serii firmy Rockstar na PlayStation Vita?

Hed, 7 marca 2012, 17:17

W sieci pojawiły się plotki na temat nowych gier na konsolę PlayStation Vita. Wygląda na to, że obok takich tytułów jak Monster Hunter Portable 3 platforma otrzyma świeżutką odsłonę Grand Theft Auto o podtytule Vice City Nights.

Dwudziestominutowy filmik z Final Fantasy Type-0

Adrian Werner, 22 maja 2011, 12:08

Mamy dobre wieści dla graczy czekających na Final Fantasy Type-0. Na sieci pojawił się bowiem dwudziestominutowy filmik z prezentacji tego tytułu.

Final Fantasy Type-0 na dwóch płytach UMD

Jiker, 31 stycznia 2011, 11:32

Światło dzienne ujrzało kilka nowych faktów o Final Fantasy Type-0 na PSP, które tego lata zadebiutuje w Japonii. Ich źródłem okazał się magazyn Famitsu, którego redakcji udało się przeprowadzić krótki wywiad z twórcami, Hajime Tabatą i Yoshinori Kitase. Wśród podjętych tematów znalazł się model rozwoju postaci, a także modyfikacje w systemie magii.

Final Fantasy Versus XIII najwcześniej w 2012 roku. Nowe szczegóły o Final Fantasy Type-0

Jiker, 26 stycznia 2011, 12:40

Wczoraj mogliście znaleźć na naszych łamach wiadomość dotyczącą Final Fantasy XIII-2. Dziś kontynuujemy temat marki należącej do firmy Square Enix, publikując informacje poświęcone Final Fantasy Versus XIII oraz Final Fantasy Type-0.

Wieści ze świata (Minecraft, Final Fantasy, Infinity Ward) 18/01/11

Jiker, 18 stycznia 2011, 13:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o pracach nad nową szatą graficzną Minecrafta, specjalnym dodatku DLC do Serious Sam HD: The Second Encounter, zabezpieczeniach w nowych grach studia Infinity Ward, a także zmianach w RuneScape. Zapraszamy do lektury.

Wciąż daleko do premiery Final Fantasy Versus XIII

Sarge, 10 sierpnia 2010, 11:15

Wydawałoby się, że po wydaniu Final Fantasy XIII firma Square Enix w końcu na dobre poświęci się tworzeniu Final Fantasy Versus XIII. Jest to swego rodzaju spin-off, który został ujawniony kilka lat temu, a tak naprawdę do tej pory wciąż wiemy na jego temat stosunkowo niewiele. Okazuje się, że wydawca wcale nie kwapi się ukończeniem tego produktu, o czym świadczą ostatnie doniesienia.

Wyniki sprzedaży gier z najważniejszych serii Square-Enix

Hed, 23 kwietnia 2009, 10:24

Firma Square-Enix opublikowała podsumowanie wyników sprzedaży swoich trzech najważniejszych marek. Dotyczą one łącznie wszystkich wydanych gier w ramach danego tytułu. Liczby są naprawdę imponujące i na pewno robią spore wrażenie. Najpotężniejszy produkt japońskiego koncernu, czyli pozycje z serii Final Fantasy, w sumie znalazły już przeszło 85 milionów nabywców na całym świecie.

Nowe trailery ze świata Final Fantasy

ziooleck, 16 kwietnia 2009, 12:39

W związku z premierą reedycji Blu-ray Final Fantasy VII: Advent Children w sieci zaroiło się od nowych informacji związanych z kolejnymi odsłonami serii. Wczoraj mogliście zapoznać się z unikalnym, acz budzącym kontrowersje demem Final Fantasy XIII. Dzisiaj w ręce graczy trafiła garść filmów prezentujących dwa oczekiwane spin-offy: Final Fantasy Versus XIII oraz Agito XIII.