Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat America's Army 3

Ile kosztuje darmowa America's Army

ziooleck, 9 grudnia 2009, 10:50

Marka America's Army bez wątpienia należy do jednej z najoryginalniejszych akcji reklamowych wszechczasów. Gra powstała z myślą o promowaniu żołnierskiej doli wśród amerykańskiej młodzieży i ze swojej roli wywiązuje się bez zastrzeżeń. Nie ma jednak róży bez kolców. W ciągu blisko dekady prac całkowity koszt projektu przekroczył kilkadziesiąt milionów dolarów.

Wieści ze świata (Age of Conan, Dawn of War II, Batman: Arkham Asylum) 25/06/09

Jiker, 25 czerwca 2009, 13:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: pozew przeciwko Square Enix, premiera piątej aktualizacji Age of Conan, data debiutu Worms 2: Armageddon, wersje demonstracyjne Batman: Arkham Asylum i inne. Zapraszamy do lektury.

Twórcy America's Army 3 na bruku

Jiker, 19 czerwca 2009, 09:45

Wraz z premierą trzeciej odsłony cyklu sieciowych strzelanin America’s Army, armia Stanów Zjednoczonych podjęła decyzję o zamknięciu studia odpowiedzialnego za jej wyprodukowanie. Powodem jest chęć skonsolidowania procesu dewelopingu marki.

America's Army 3 - służba rozpocznie się nocą

ziooleck, 17 czerwca 2009, 15:30

Kampania marketingowa amerykańskiej armii jest jedną z największych tego typu na świecie. Co roku wojsko przeznacza miliony dolarów na promocję oraz kreowanie swojego pozytywnego wizerunku. Wzmianki o Siłach Zbrojnych Stanów Zjednoczonych można spotkać w miejscach które w jakiś sposób związane jest z młodymi ludźmi. Dziś w poczet reklamy U.S. ARMY dołączy również trzecia część America's Army.

Wieści ze świata (America's Army 3, Company of Heroes, Crackdown 2) 10/06/09

Jiker, 10 czerwca 2009, 11:40

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Uwe Boll w Postal III, łatka do Company of Heroes, Crackdown 2 z rozbudowanym trybem multiplayer, America’s Army ze wsparciem Steamworks i inne. Zapraszamy do lektury.

America's Army 3 już 17 czerwca

Maciej Śliwiński, 1 czerwca 2009, 14:00

Znamy datę premiery America’s Army 3. Darmowa symulacja żołnierskiego życia w amerykańskiej armii zostanie udostępniona do pobrania już 17 czerwca

Beta America's Army 3 już w sieci

Maciej Śliwiński, 23 maja 2009, 10:01

W sieci dostępna jest już wersja beta kolejnej produkcji przygotowanej przez siły zbrojne Stanów Zjednoczonych. Subskrybenci serwisu FilePlanet mogą od wczoraj ściągać testową wersję America’s Army 3.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (28 kwietnia 2009)

Jiker, 28 kwietnia 2009, 11:50

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: beta testy America’s Army już niedługo, cena DLC Cops and Robbers do Burnout Paradise, Max Payne 1 i 2 w ofercie Xbox Live Orginals, powieści oparte na uniwersum The Elder Scrolls i inne. Zapraszamy do lektury.

America's Army 3 również na Steamie

Jiker, 1 kwietnia 2009, 12:30

W trakcie zakończonej imprezy Game Developers Conference poznaliśmy kilka dodatkowych informacji na temat sieciowej strzelaniny America’s Army 3. Znalazło się wśród nich potwierdzenie faktu, wedle którego produkcja U.S. Army zostanie opublikowana także za pośrednictwem platformy Steam.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (4 marca 2009)

Jiker, 4 marca 2009, 10:50

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: aktualizacja Warhammer Online, czwartkowa premiera DLC do Burnout Paradise, milion dolarów dla Eda Boona i inne. Zapraszamy do lektury.

America's Army 3 na nowych screenach

Jiker, 23 lutego 2009, 08:55

Trzecia część szalenie popularnej sieciowej strzelaniny America’s Army zapowiada się iście wyjątkowo. I nie chodzi tu jedynie o fakt wzmożonej promocji tytułu przez armię amerykańską, która ma w tym oczywiście swój własny cel. Twórcy posłuchali bowiem fanów, pracują nad usunięciem najbardziej uciążliwych błędów, a całość powstaje w oparciu o Unreal Engine.

America's Army 3 oficjalnie zapowiedziana

Hed, 20 stycznia 2009, 19:57

O tym, że kolejna wersja świetnego sieciowego FPS-a znanego jako America’s Army jest w produkcji wiedzieliśmy już od dłuższego czasu. Trzecia część tej popularnej serii została jednak dopiero dziś oficjalnie zapowiedziana. Co nowego w kolejnej odsłonie? Przede wszystkim, gra wzbogaci się o niezwykle popularny Unreal Engine 3.0, czyli silnik graficzny stworzony przez firmę Epic.

Pierwsze zdjęcia z America’s Army 3

Hed, 14 listopada 2008, 14:24

Dzisiaj ujawniono pierwsze zdjęcia z nadchodzącej trzeciej wersji niezwykle popularnej i okrutnie realistycznej sieciowej gry FPP – America’s Army. Projekt zainicjowany już kilka lat temu przez amerykańską armię ma służyć zainteresowaniu młodych ludzi służbą wojskową, chociaż przede wszystkim stał się jednym z kluczowych wirtualnych pól walki, na którym codziennie zmagają się tysiące graczy.

Nowe informacje na temat gry America’s Army w wersji 3.0

Metatron, 5 lipca 2007, 17:03

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że przygotowywana jest nowa odsłona America’s Army, popularnej darmowej gry FPS nastawionej na rozgrywkę wieloosobową. Nie jest też nowością informacja o tym, ze produkcja wykorzysta opracowany przez Epic silnik Unreal Engine 3. Na oficjalnym forum gry ujawniono jednak nieco nowych faktów, które przedstawiamy poniżej.