Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 18 sierpnia 2020, 11:15

autor: Sodar

Xbox Series X na nowych zdjęciach z Xperion E-arena

Użytkownik Twittera opublikował nowe zdjęcia konsoli Xbox Series X. Pochodzą one z Xperion E-arena w sieci Saturn, a pokazane tam urządzenie jest prototypem.

Xbox Series X na nowych zdjęciach z Xperion E-arena - ilustracja #1
Konsolę Xbox Series X można było zobaczyć na Xperion E-arena. Źródło: Twitter

Microsoft pokazał swoją nową konsolę na Saturn Xperion E-arena w Niemczech. Egzemplarz, który można było tam zobaczyć, był prototypem. A może nawet tylko atrapą, sądząc z paru szczegółów. Użytkownik Twittera zamieścił kilka zdjęć, dzięki czemu możemy zauważyć parę interesujących rzeczy:

Xbox Series X na nowych zdjęciach z Xperion E-arena - ilustracja #2
Jeden z boków XSX posiada gumowe wypustki, co sugeruje możliwość ustawienia go poziomo. Źródło: Twitter
Xbox Series X na nowych zdjęciach z Xperion E-arena - ilustracja #3
Jak widać, urządzenie jest prototypem, choć po zaślepionych otworach chłodzenia i niefunkcjonalnych portach można też sądzić, że to tylko atrapa. Źródło: Twitter

Nowa konsola Microsoftu w rzeczywistości sprawia dobre wrażenie i prezentuje zupełnie odmienny styl od PlayStation 5. Bardziej minimalistyczny i jednocześnie zwarty. Xbox Series X wygląda, jakby mógł przetrwać nuklearną zimę. A przynajmniej gorące lato, sądząc z ilości otworów systemu chłodzenia. Jego premiera ma nastąpić w listopadzie tego roku.

Xperion E-arena

Jest to wydarzenie e-sportowe organizowane w elektromarkecie Saturn w Kolonii. Oprócz rozgrywek graczy można tam zobaczyć stoiska wielu producentów sprzętu, kupić elektronikę (a to ciekawe!) i akcesoria gamingowe. Warto obserwować profil Twitter Saturn.

Ostatnia aktualizacja: 2020-08-18

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach