Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 23 sierpnia 2021, 12:42

Windows 11: wersja testowa w programie Insider bardziej niestabilna

Uczestnicy kanału deweloperskiego w programie Insider systemu Windows 11 muszą przygotować się na nieoczekiwane problemy. Microsoft przygotowuje wersje, które mogą być bardziej niestabilne.

W SKRÓCIE:
  • Najbliższe wersje systemu Windows 11 kanału Dev programu Insider mogą być (jeszcze bardziej) niestabilne.

Niewykluczone, że Microsoft przygotowuje nowe i ciekawe rzeczy do testów we wczesnych wersjach Windowsa 11. Uczestnicy programu Insider zostali ostrzeżeni przed nieoczekiwanymi wahaniami stabilności w najbliższych wersjach, przy czym dotyczy to kanału deweloperskiego, w którym testowane są najwcześniejsze buildy Windowsa. Jest to odpowiedni moment na zastanowienie się, czy nie wyemigrować do kanału Beta.

Windows 11: wersja testowa w programie Insider bardziej niestabilna - ilustracja #1
Informacja wysyłana do uczestników programu Insider. Źródło: HTNovo

Taką wiadomość Microsoft wysyła do partycypujących w kanale Dev programu Insider. Z jednej strony pojawia się okazja do wczesnego ujrzenia nowości, jakie mogą się pojawić w przyszłych wydaniach Windowsa 11. Z drugiej, jeśli ktoś używa tych wersji systemu do pracy, nauki lub rozrywki, może nie być zadowolony z ewentualnych problemów. Wtedy lepszym pomysłem będzie kanał Beta.

Przetestowaliśmy Windowsa 11, przeczytaj o naszych wrażeniach

Windows 11 to nowy system firmy Microsoft, w którym nacisk położono na większe bezpieczeństwo. Spośród nowości warto też wymienić odświeżony interfejs z nowym menu Start i zaokrąglonymi oknami. Pierwsze dostępne wersje publiczne powinny pojawić się jeszcze w tym roku w postaci preinstalowanego oprogramowania na gotowych komputerach.

Windows 11: wersja testowa w programie Insider bardziej niestabilna - ilustracja #2

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – GRYOnline Technologie, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z nowymi technologiami. Znajdziecie tam liczne porady dotyczące problemów z komputerami, konsolami, smartfonami i sprzętem dla graczy.