Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 22 lipca 2020, 12:57

autor: Karol Laska

Strefy PS5 pojawiają się w brytyjskich sklepach z elektroniką [Aktualizacja]

Na Twitterze zostało opublikowane zdjęcie prezentujące specjalny kiosk PS5 na terenie jednego z brytyjskich sklepów komputerowych. Reakcje ludzi są dosyć różne.

[Aktualizacja] Strefy PS5 pojawiają się w brytyjskich sklepach z elektroniką - ilustracja #1
PS5 rozpoczyna swój plan podboju całego świata.

Aktualizacja

Rzecznik prasowy Sony PlayStation twierdzi, że strefa przedstawiona na poniższej fotografii nie ma żadnego związku z PS5 pomimo widocznego motywu przewodniego. Sony nie wytłumaczyło jednak, do czego dokładnie ma służyć to charakterystyczne stanowisko.

Poprzednia wiadomość

PlayStation 5 nadchodzi i powoli przejmuje światowe markety. Użytkownik Twittera o nazwie Iron Core podzielił się fotografią jednego z pierwszych punktów stacjonarnych, w których będzie można przetestować nową konsolę. Strefę charakteryzuje futurystyczny styl z dominacją niebieskiego oraz białego koloru.

Komentujący różnie reagują na fakt powstania kiosku PS5 w czasach epidemii koronawirusa. Część osób twierdzi, że jest to zbyt ryzykowne, biorąc pod uwagę liczbę potencjalnych osób korzystających ze stanowiska. Na razie nie znamy dokładnej daty premiery konsoli, wiemy tylko, że ukaże się ona jeszcze w tym roku. Ponadto Sony ma poinformować oczekujących klientów o przedsprzedaży z odpowiednim wyprzedzeniem.