Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 27 sierpnia 2020, 09:45

autor: Entelarmer

Sony zaprasza do rejestracji na pre-ordery PS5

Firma Sony prowadzi zapisy na zamówienia przedpremierowe PlayStation 5. Niestety, na razie dotyczy to tylko mieszkańców USA.

Sony zaprasza do rejestracji na preordery PS5 - ilustracja #1
Mieszkańcy USA mogą już zgłaszać zainteresowanie preorderami PlayStation 5.

Data premiery konsol dziewiątej generacji wciąż trzymana jest w tajemnicy, mimo wielu pogłosek krążących w sieci. Niewykluczone jednak, że wkrótce zmieni się to w przypadku jednej z nadchodzących platform. Mieszkańcy USA zainteresowani preorderem PlayStation 5 mogą już zapisać się na listę oczekujących. W tym celu należy odwiedzić specjalną sekcję na oficjalnej stronie PlayStation i wypełnić formularz. Jeśli zostaniemy wybrani, Sony wyśle nam e-maila z dalszymi instrukcjami. Wówczas trzeba będzie się pośpieszyć, bo liczba dostępnych sztuk ma być ograniczona, a preordery zostaną przyznane na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”.

Dla mieszkańców naszego kontynentu ta informacja to jedynie ciekawostka. Oczywiście może ona zwiastować rychłe rozpoczęcie sprzedaży przedpremierowej, a tym samym podanie daty premiery PlayStation 5. Niestety, na razie to tylko spekulacje. Na pewno nie nastąpi to zbyt szybko. Na stronie znalazła się wzmianka o wcześniejszym powiadomieniu zainteresowanych, kiedy będzie można składać zamówienia na konsolę.

Ostatnia aktualizacja: 2020-08-27

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach