Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 3 grudnia 2020, 17:54

autor: Karol Laska

Sony jeszcze nie skończyło z PS3. Właśnie zaktualizowało system konsoli

Sony Interactive Entertaiment przygotowało nie lada niespodziankę dla użytkowników swoich konsol, wprowadzając dziś w życie nową aktualizację systemu... PlayStation 3.

Kiedy wszyscy albo zachwycają się next-genowym PS5, albo grają na nieco starszym, ale nadal mocno wspieranym PS4, Sony postanowiło wszystkich zaskoczyć i przypomnieć o istnieniu jeszcze starszej konsoli swojego autorstwa, a mianowicie PS3. Od dziś, a więc od 3 grudnia 2020 roku, możecie cieszyć się aktualizacją PlayStation 3 do wersji 4.87. Ma ona wpłynąć na lepszą wydajność systemu; wymaga do tego jednak 200 MB wolnego miejsca na dysku. Czy wprowadzone zmiany będzie można poczuć na własnej skórze? To z pewnością sprawdzą internetowi testerzy.

Karol Laska

Karol Laska

Swoją żurnalistyczną przygodę rozpoczął na osobistym blogu, którego nazwy już nie warto przytaczać. Następnie interpretował irańskie dramaty i Jokera, pisząc dla świętej pamięci Fali Kina. Dziennikarskie kompetencje uzasadnia ukończeniem filmoznawstwa na UJ, ale pracę dyplomową napisał stricte groznawczą. W GOL-u działa od marca 2020 roku, na początku skrobał na potęgę o kinematografii, następnie wbił do newsroomu, a w pewnym momencie stał się człowiekiem od wszystkiego. Aktualnie redaguje i tworzy treści w dziale publicystyki. Od lat męczy najdziwniejsze „indyki” i ogląda arthouse’owe filmy – ubóstwia surrealizm i postmodernizm. Docenia siłę absurdu. Pewnie dlatego zdecydował się przez 2 lata biegać na B-klasowych boiskach jako sędzia piłkarski (z marnym skutkiem). Przesadnie filozofuje, więc uważajcie na jego teksty.

więcej