Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 11 września 2020, 11:05

autor: Musiol

Premiera PS5 w połowie listopada

PlayStation 5 trafi do sprzedaży w połowie listopada. Informacje o premierze docierają do nas za sprawą japońskiego oddziału sklepu Amazon oraz brazylijskich źródeł, które uzyskały wgląd do instrukcji oficjalnego pilota.

Premiera PS5 w połowie listopada - ilustracja #1
PlayStation 5 trafi do sprzedaży w połowie listopada?
W SKRÓCIE:
  1. Japoński oddział sklepu Amazon zamieścił ofertę przedsprzedaży PS5 z datą ustaloną na 20 listopada.
  2. W Brazylii pojawił się skan instrukcji obsługi pilota do PS5 wraz z jego planowaną premierą - 17 listopada.
  3. Sony oficjalnie niczego jednak nie ogłosiło i nadal czekamy na jakiekolwiek informacje.

PlayStation 5 może zadebiutować w połowie listopada. Kolejne informacje, które spływają z Sieci wskazują, że konsola trafi do sprzedaży w trzecim tygodniu listopada. Japoński oddział Amazona zamieścił (i szybko usunął) w swojej ofercie akcesoria do PlayStation 5. Każde z nich ma trafić do sprzedaży 20 listopada 2020 roku. Zanim karty produktów zniknęły ze strony sklepu, użytkownik Twittera Renka_schedule zachował je na zrzutach ekranu i opublikował na Twitterze.

Informacje na temat daty premiery PlayStation 5 docierają do nas też z drugiej strony globu. W Brazylii pojawiły się skany instrukcji oficjalnego pilota do PS5. Z nich dowiadujemy się, że urządzenie będzie wyposażone w mikrofon pozwalający na głosowe sterowanie konsolą, a także przyciski dedykowane aplikacjom Disney+, Netflix,Spotify i YouTube.

Premiera PS5 w połowie listopada - ilustracja #2
Oficjalny pilot do PlayStation 5 zaoferuje dedykowane multimedialne przyciski.

Najważniejsza jest jednak informacja, że pilot trafi do sprzedaży 17 listopada tego roku. Łącząc to z informacjami pochodzącymi z japońskiego oddziału sklepu Amazon, możemy poważnie spekulować, że PlayStation 5 zadebiutuje w trzecim tygodniu listopada. Pozostaje jeszcze kwestia ceny konsoli, jednak w tym wypadku nie mamy żadnych wiarygodnych informacji, które mogłyby nas na nią naprowadzić.

  1. Oficjalna strona PlayStation 5

Ostatnia aktualizacja: 2020-09-11

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach