Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 10 czerwca 2019, 02:15

autor: Serek

Poznaliśmy prawdopodobny nowy wygląd Steama

Na Twitterze Steam Database pojawiło się kilka zdjęć prezentujących prawdopodobny nowy interfejs Steama. Bardzo możliwe, że platforma Valve wkrótce przejdzie delikatny lifting, co ułatwi użytkownikom poruszanie się po serwisie.

Czeka nas rewolucja na Steamie? - Poznaliśmy prawdopodobny nowy wygląd Steama - wiadomość - 2019-06-10
Czeka nas rewolucja na Steamie?

Na twitterowym koncie Steam Database pojawiło się kilka zdjęć prezentujących ulepszoną wersję platformy Steam. Warto zaznaczyć, że są to fotki z wciąż tworzonego wariantu interfejsu. Jak piszą autorzy wpisu, przeciek powstał przy okazji aktualizacji chińskiego launchera gry Counter-Strike: Global Offensive. Jeśli zdjęcia okażą się odzwierciedlać rzeczywistość, to możemy spodziewać się zmiany na lepsze. Interfejs wydaje się być bardziej elegancki i intuicyjny, co powinno ułatwić nawigowanie w serwisie.

Przy okazji, Steam Database udostępniło także nowe efekty dostępne w menu kart kolekcjonerskich. Kiedy najedzie się na nie myszką, te wysuwają się na pierwszy plan. Co więcej, w zależności od pozycji kursora, można w nieznacznym stopniu obracać kartami. Czy tego typu zabiegi wizualne rzeczywiście pojawią się na platformie Valve?

Przypomnijmy, że Steam wciąż świetnie wypada w oczach graczy. Mimo rosnącej w siłę konkurencji, serwisowi udało się się przekroczyć liczbę miliarda zarejestrowanych kont. Ciekawe, czy użytkownicy Steama równie entuzjastycznie przyjmą ewentualną zmianę interfejsu?

  1. Oficjalna strona internetowa platformy Steam