Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 12 czerwca 2019, 17:12

autor: Entelarmer

Graficzny program Corel Painter Essential 6 dostępny za darmo

W sieci ruszyła akcja z programem graficznym Corel Painter Essential 6. Do 18 lipca możecie pobrać jego pełną wersję za darmo.

Jeśli prócz gier interesuje Was rysowanie, mamy dla Was interesującą informację. Pojawiła się możliwość zdobycia za darmo programu Corel Painter Essential 6, przeznaczonego do cyfrowego szkicowania i malowania. Aplikacja pozwala na tworzenie oraz edytowanie obrazów za pomocą tabletów graficznych bądź urządzeń hybrydowych z wykorzystaniem rysików i oferuje garść samouczków objaśniających najważniejsze funkcje. Program nie jest dostępny w polskiej wersji językowej, a sama promocja potrwa do 18 lipca.

Mniejszego brata Corel Paintera 6 możecie pobrać za darmo do połowy lipca. - Graficzny program Corel Painter Essential 6 dostępny za darmo - wiadomość - 2019-06-12
Mniejszego brata Corel Paintera 6 możecie pobrać za darmo do połowy lipca.

Normalnie Corel Painter Essential 6 kosztuje około 139 złotych. Aby pobrać go bezpłatnie, należy wejść na stronę Falkmedia i kliknąć przycisk „Jetzt Gratis Sichern”. To przeniesie nas do segmentu strony, w którym należy podać swój adres e-mail oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych (zaznaczamy oba pola) i klikamy „Jetzt gratis runterladen”. Następnie wchodzimy na swoją skrzynkę e-mail i klikamy zielone pole z napisem „Jetzt aktivieren und " Corel Photo Editor 9" herunterladen!”, aby uzyskać kod aktywacyjny oraz link do pobrania archiwum ZIP z plikami instalacyjnymi. Po uruchomieniu pliku PainterEssential6.exe musimy przygotować się na kolejne pobieranie, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami instalatora. Ostatnim krokiem jest zainstalowanie aplikacji i założenie konta Corel przez podanie adresu e-mail (zgody marketingowe nie są wymagane).