Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 12 czerwca 2019, 17:12

Graficzny program Corel Painter Essential 6 dostępny za darmo

W sieci ruszyła akcja z programem graficznym Corel Painter Essential 6. Do 18 lipca możecie pobrać jego pełną wersję za darmo.

Jeśli prócz gier interesuje Was rysowanie, mamy dla Was interesującą informację. Pojawiła się możliwość zdobycia za darmo programu Corel Painter Essential 6, przeznaczonego do cyfrowego szkicowania i malowania. Aplikacja pozwala na tworzenie oraz edytowanie obrazów za pomocą tabletów graficznych bądź urządzeń hybrydowych z wykorzystaniem rysików i oferuje garść samouczków objaśniających najważniejsze funkcje. Program nie jest dostępny w polskiej wersji językowej, a sama promocja potrwa do 18 lipca.

Mniejszego brata Corel Paintera 6 możecie pobrać za darmo do połowy lipca. - Graficzny program Corel Painter Essential 6 dostępny za darmo - wiadomość - 2019-06-12
Mniejszego brata Corel Paintera 6 możecie pobrać za darmo do połowy lipca.

Normalnie Corel Painter Essential 6 kosztuje około 139 złotych. Aby pobrać go bezpłatnie, należy wejść na stronę Falkmedia i kliknąć przycisk „Jetzt Gratis Sichern”. To przeniesie nas do segmentu strony, w którym należy podać swój adres e-mail oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych (zaznaczamy oba pola) i klikamy „Jetzt gratis runterladen”. Następnie wchodzimy na swoją skrzynkę e-mail i klikamy zielone pole z napisem „Jetzt aktivieren und " Corel Photo Editor 9" herunterladen!”, aby uzyskać kod aktywacyjny oraz link do pobrania archiwum ZIP z plikami instalacyjnymi. Po uruchomieniu pliku PainterEssential6.exe musimy przygotować się na kolejne pobieranie, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami instalatora. Ostatnim krokiem jest zainstalowanie aplikacji i założenie konta Corel przez podanie adresu e-mail (zgody marketingowe nie są wymagane).

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat, ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GOL-em rozpoczął w 2015 roku, pisząc w newsroomie growym, a następnie również filmowym i – o zgrozo! – technologicznym (nie zabrakło też udziału w encyklopedii gier). Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Nie pytać o kwestie związane z grafiką – po kilku godzinach autor potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej