Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 21 sierpnia 2014, 12:23

autor: Adrian Werner

PlayStation Vita za 299 zł w promocji sklepów Avans

W sieci sklepów Avans wystartowała przecena sprzętu elektronicznego. W jej ramach można kupić konsolę przenośną PlayStation Vita za 299 złotych.

PlayStation Vita za 299 zł w promocji sklepów Avans - ilustracja #1

W sieci sklepów Avans ruszyła wyprzedaż sprzętu elektronicznego. Przeceniono wiele ciekawych produktów, ale nas interesuje przede wszystkim jedna promocja, która objęła PlayStation Vita. Konsolę przenośną firmy Sony można nabyć za jedyne 299 złotych, podczas gdy regularna cena wynosi 699 zł. W pudełku, poza samym urządzeniem, znajdziecie kartę pamięci 4 GB oraz grę iNVIZIMALS.

Promocja potrwa aż do wyczerpania zapasów, a że okazja jak widać jest bardzo dobra, to spodziewamy się, że w przypadku PlayStation Vita nastąpi to raczej szybko. Zainteresowanym radzimy więc nie odkładać wycieczki do sklepu na później.

Przy okazji warto wspomnieć, że przecena objęła również ponad 300 gier. Przykładowo, pecetową wersję Battlefield 4 można kupić za 49 zł, a Gran Turismo 6 za 69 zł.

  1. Avans - oficjalna strona

PlayStation Vita to druga konsola przenośna firmy Sony. Urządzenia zadebiutowało w Azji pod koniec 2011 roku, a w lutym 2012 r. trafiło do Europy i Stanów Zjednoczonych.

Produkt nie odniósł wielkiego sukcesu. Sony nie jest skore podać konkretnych liczb, ale analitycy szacują, że do tej pory sprzedano około 10 mln egzemplarzy. Z tego powodu platforma nie cieszy się zbytnią popularnością wśród dużych zachodnich wydawców, ale za to sprzęt bardzo aktywnie wspierają deweloperzy niezależni.