Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 13 maja 2020, 10:30

autor: Smoczy

Pierwszy niegamingowy produkt Razera

Razer postanowił stworzyć coś adekwatnego do sytuacji panującej na świecie. Pierwszy niegamingowy produkt zielonych to automat z maseczkami.

Pierwszy niegamingowy produkt Razera - ilustracja #1
Razer zdecydował się pomóc mieszkańcom Singapuru.

Jeśli myśleliście, że Razer tworzy jedynie produkty gamingowe, to do niedawna mieliście rację. Firma zdecydowała się bowiem na stworzenie automatów wydających jednorazowe maseczki. Mogą z nich skorzystać mieszkańcy Singapuru.

Zieloni rozpoczęli kampanię oznaczoną hasztagiem #RAZERFORLIFE. Celem akcji jest rozmieszczenie 20 automatów z maseczkami na terenie Singapuru. Montowanie maszyn ma potrwać do 1 czerwca bieżącego roku. Swój egzemplarz będzie mógł odebrać każdy mieszkaniec, który ukończył 16 lat. Firma poinformowała, że poprzez urządzenia zostanie wydanych około 5 milionów masek.

W ramach naszych wysiłków na rzecz walki z pandemią COVID-19 i zachęcania społeczeństwa do praktykowania higieny i bezpieczeństwa, Razer Fintech i inni sponsorzy udostępnią jedną bezpłatną maskę chirurgiczną #RazerForLife każdemu dorosłemu mieszkańcowi Singapuru (od 16 roku życia). Szacujemy, że w ramach tego przedsięwzięcia zostanie rozdanych do 5 milionów masek.

[...] Dzięki prostej weryfikacji w naszej aplikacji Razer Pay, wszyscy kwalifikujący się uczestnicy będą mogli odebrać swoją maskę chirurgiczną w automatach #RazerForLife dogodnie zlokalizowanych w całym Singapurze.

Pierwszy niegamingowy produkt Razera - ilustracja #2
Do odebrania maseczki posłuży aplikacja Razer Pay.

Kroki do odebrania darmowej maseczki są następujące:

  1. pobranie aplikacji Razer Pay ze sklepu Google Play lub App Store;
  2. zweryfikowanie tożsamości poprzez zdjęcie dowodu;
  3. odebranie kuponu;
  4. zeskanowanie wygenerowanego kodu QR przy maszynie.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, usługa jest dostępna wyłącznie dla mieszkańców Singapuru.

  1. Razer - oficjalna strona