Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 17 lipca 2020, 08:28

autor: Aquma

Pad PS5 - oglądaj z nami pierwszy hands-on DualSense

Dziś wieczorem odbędzie się kolejna odsłona wydarzenia Summer Game Fest, w czasie której dziennikarz Geoff Keighley zaprezentuje na żywo pad DualSense do konsoli PlayStation 5.

Pad PS5 - oglądaj z nami pierwszy hands-on DualSense - ilustracja #1
Dziś zobaczymy w akcji pad DualSense.

Dziś o godzinie 18:00 czasu polskiego (9:00 AM PT) odbędzie się kolejna odsłona eventu sieciowego Summer Game Fest, prowadzonego przez dziennikarza Geoffa Keighleya (znanego z corocznej konferencji The Game Awards). W czasie wydarzenia będziemy mieli okazję zobaczyć pierwszy hands-on (prezentację na żywo) pada DualSense do konsoli PlayStation 5. Zapraszamy do oglądania go razem z nami.

Dziennikarz opowie o swoich wrażeniach z używania urządzenia. Niestety nie ma pewności, na czym sprzęt będzie prezentowany – czy zobaczymy w akcji również PS5, czy też pad będzie podłączony do peceta lub PS4? Na stronie Summer Game Fest event nazwano „PlayStation 5: First Hands On”, ale na Twitterze i YouTube mowa jest już tylko o kontrolerze, co niestety sugeruje, że należy trochę ograniczyć oczekiwania.

Przypominamy, że PS5 trafi na rynek pod koniec roku. Konsola Sony będzie dostępna w dwóch wersjach – normalnej i pozbawionej napędu (tzw. Digital Edition). Nadal nie znamy ich ceny.

  1. PlayStation 5 – strona oficjalna
  2. Summer Game Fest – strona oficjalna