Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 8 stycznia 2020, 13:30

autor: Froozyy

Logo PS5 - prawie 5 milionów like'ów na Instagramie i memy

Post przedstawiający logo PlayStation 5 na Instagramie ma już prawie 5 mln like'ów. Dla porównania prezentacja nowego Xboksa do tej pory nie przekroczyła miliona polubień. Ukazanie logo wystarczyło fanom do stworzenia powiązanych z nim memów.

Dla tych co jeszcze nie widzieli - oto logo PlayStation 5. - Logo PS5 - prawie 5 milionów like'ów na Instagramie i memy - wiadomość - 2020-01-08
Dla tych co jeszcze nie widzieli - oto logo PlayStation 5.

Tegoroczna konferencja Sony na targach CES 2020 nie obfitowała w nowe informacje na temat nadchodzącej konsoli japońskiej firmy. Zobaczyliśmy tylko (albo aż) logo PlayStation 5, lecz wszystko wskazuje na to, że taka drobnostka na chwilę zaspokoiła fanów marki. Warto zaznaczyć, że sam post ukazujący logo na oficjalnym koncie PlayStation na Instagramie znacznie przebił liczbą like’ów prezentację nowego Xboxa (różnica na ten moment wynosi już 4 mln). Aż strach pomyśleć, co się stanie, gdy konsola Sony zostanie w końcu ukazana całemu światu.

Prezentacja logo wystarczyła, aby rozbudzić wyobraźnię graczy, którzy niecierpliwie czekają na jakąkolwiek nową, oficjalną informację o PS5. Od czasu zakończenia konferencji Sony w sieci pojawiło się sporo memów (spokojnie, do nich przejdziemy już za moment), a także fanowskich projektów np. ekranu startowego konsoli czy też pudełek z grami. Przy tych drugich fani skupili się na zmianie kolorów opakowań, które prezentują się nadzwyczaj ciekawie, aczkolwiek chyba raczej nie ma co liczyć na to, że Sony odejdzie od standardowej niebieskiej barwy.

Logo PS5 - prawie 5 milionów likeów na Instagramie i memy - ilustracja #2

No i na koniec obiecane memy. Oczywiście większość z nich wprost nawiązuje do samego projektu logo, które od poprzedniego różni się tylko cyferką na końcu. Znajdą się jednak też perełki, takie jak przykładowa reakcja fanów PlayStation na prezentację Sony. W komentarzach nie zapomnijcie podzielić się z nami memami, które Was rozbawiły, a których zabrakło poniżej.