Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 26 marca 2018, 19:24

autor: Góral

Lepsza wydajność w Far Cry 5 dzięki sterownikom AMD 18.3.4

Firma AMD wypuściła sterowniki Radeon Software Adrenalin Edition 18.3.4. Poprawiają one wydajność gry Far Cry 5, której premiera odbędzie się jutro.

Lepsza wydajność w Far Cry 5 dzięki sterownikom AMD 18.3.4 - ilustracja #1

Kilka dni temu firma AMD wypuściła nowe sterowniki Radeon Software Adrenalin Edition 18.3.3 ze wsparciem dla gier Sea of Thieves i A Way Out. W związku z jutrzejszą premierą strzelanki Far Cry 5 od Ubisoftu doczekaliśmy się kolejnej wersji oprogramowania, tym razem oznaczonej numerem 18.3.4. Niewielka zmiana w nazwie sugeruje, że nie jest to wielka aktualizacja i tak jest w rzeczywistości. Sterowniki poza lepszym działaniem wspomnianej produkcji nie wnoszą właściwie nic więcej, no może oprócz poprawienia błędu ze zbyt jasnymi efektami świetlnymi na drzewach w Final Fantasy XV i lepszej wydajności podczas obciążeń typu blockchain. Jeżeli jednak zamierzacie grać w nowego Far Cry’a, to warto zaktualizować oprogramowanie karty graficznej.

Tradycyjnie sterowniki AMD Radeon Software Adrenalin Edition 18.3.4 przeznaczone są dla większości układów firmy z ostatnich lat – od serii HD 7700 aż po Radeon RX Vega. Z oprogramowania mogą skorzystać użytkownicy 32- i 64-bitowych systemów operacyjnych Windows 7 (SP1 i nowszy) oraz Windows 10.