Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 8 września 2020, 12:38

autor: Aquma

Jutro nowe informacje o PS5? Tak zasugerowała brytyjska sieć sklepów

Brytyjska sieć sklepów GAME zasugerowała na Twitterze, że jutro możemy doczekać się komunikatu dotyczącego PS5. Biorąc pod uwagę działania konkurencyjnego Microsoftu, prawdopodobne wydaje się ogłoszenie daty premiery i ceny platformy dziewiątej generacji firmy Sony.

Jutro nowe informacje o PS5? Tak zasugerowała brytyjska sieć sklepów - ilustracja #1
Jutro w końcu poznamy cenę PS5?

Portal GamingBolt donosi (powołując się na skasowany już tweet brytyjskiej sieci sklepów GAME), że jutro może pojawić się ważny komunikat dotyczący konsoli PlayStation 5. W notce wspomniano, że będzie on interesujący przede wszystkim dla osób planujących zamówienie przedpremierowe – niewykluczone, że w końcu poznamy konkretną datę premiery i być może również cenę PS5.

Pomimo skasowania posta doniesienia wydają się prawdopodobne – Microsoft właśnie ujawnił szczegóły na temat Xboksa Series S i wszystko wskazuje na to, że niedługo doczekamy się oficjalnego potwierdzenia ceny mocniejszego Xboksa Series X, więc najwyższy czas, by i Sony zaczęło odsłaniać karty.

Czekajcie na aktualizację. Na jutro zaplanowano ogłoszenie w sprawie PS5, więc wszystko zaczyna się w tym tygodniu – czytamy.

  1. PlayStation 5 – strona oficjalna