Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 17 kwietnia 2021, 09:20

autor: Eklerek

Gracz PC chciał poczuć odrzut broni z gry i szybko tego pożałował

Granie myszką i klawiaturą jest nudne? W strzelaniu brakuje „tego czegoś”, dodatkowych bodźców, które podkreśliłyby idealny headshot? Okazuje się, że jest na to proste rozwiązanie.

Na pomoc rusza niezawodny Teenenggr. Na jego kanale w serwisie YouTube znajdziemy kolejną propozycję, jak zwiększyć immersję w grach komputerowych. Tym razem na warsztat bierze karabiny snajperskie, a swój pomysł testuje w grze Sniper Elite 4. Filmik pokazuje, jakie pomysły przychodzą do głowy kreatywnemu wynalazcy, dla którego odrzut w grze to za mało.

W proponowanej instalacji każdy strzał dosłownie wyrwie nam myszkę z ręki, prawie tak, jakbyśmy trzymali prawdziwy karabin snajperski. Całość sterowana jest z wykorzystaniem Arduino Uno (płytki z 8-bitowym mikrokontrolerem).

Fanów szybkostrzelnych karabinów zainteresuje z kolei specjalna nakładka na myszkę, która zaoferuje wstrząsające doświadczenia z każdej wystrzelonej serii.

Teenenggr każdym swoim projektem udowadnia, że majsterkowanie i gry komputerowe mogą iść w parze, wystarczy tylko odpowiednia ilość taśmy klejącej. Dzięki niemu dowiedzieliśmy się, że lepiej nie stawiać silnika na biurku, a także że perkusja nie jest najlepszym sprzętem do prowadzenia samochodu.

  1. Oficjalna strona teenenggr
  2. Najlepsze myszki gamingowe | Ranking na 2021 r.
  3. Najlepsze klawiatury gamingowe | Ranking na 2021 rok
Gracz PC chciał poczuć odrzut broni z gry i szybko tego pożałował - ilustracja #1

Zapraszamy Was na nasz nowy kanał na YouTube – GRYOnline Technologie, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z nowymi technologiami. Znajdziecie tam liczne porady dotyczące problemów z komputerami, konsolami, smartfonami i sprzętem dla graczy.