Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 3 lutego 2021, 14:05

autor: Sodar

Gigantyczne PS5 kosztowało 260 tysięcy złotych

Znany youtuber zaprezentował największe i najdroższe PS5 w historii. Zobacz nagranie z pomalowania tej ogromnej repliki, połączonego z giveawayem.

Znany artysta i youtuber ZHC (Zachary Hsieh) pokazał największe na świecie PS5. Ogromna konsola jest 100 razy większa od oryginału, mierzy 3 metry i waży 227 kg. Wykonanie repliki trwało 4 miesiące i kosztowało youtubera 70 tys. dolarów (262 tys. zł). Co ważne – działa i można na niej grać przy użyciu równie wielkiego kontrolera. Sprzęt został pomalowany na wizji w ramach 100-godzinnego wyzwania, w którym uczestniczyły dwie drużyny – jedna złożona z zaproszonych artystów, a druga z samego Zachary’ego. Aby nieco wyrównać szanse, bardziej liczebny team co jakiś czas otrzymywał utrudnienia w postaci dodatkowych, niezwiązanych z malowaniem zadań.

Gigantyczne PS5 kosztowało 260 tysięcy złotych - ilustracja #1
Gotowe dzieło - strona Zachary’ego. Źródło: YouTube
Gigantyczne PS5 kosztowało 260 tysięcy złotych - ilustracja #2
Gotowe dzieło - strona pozostałych uczestników. Źródło: YouTube

Pomalowanie potężnego PS5 zostało odpowiednio nagrodzone. Dodatkową motywacją były oczywiście PS5 normalnej wielkości. Po jednej sztuce konsoli otrzymali wszyscy artyści uczestniczący w wyzwaniu, a resztę (na poniższym zdjęciu widać znacznie więcej zestawów niż uczestników) rozdano w ramach akcji charytatywnej Children in Need.

Gigantyczne PS5 kosztowało 260 tysięcy złotych - ilustracja #3
Tradycyjnie dla ZHC akt twórczy został połączony z giveawayem. Źródło: YouTube

Zachary Hsieh jest artystą, filantropem i youtuberem, nagrywającym tworzenie swoich dzieł, połączone na ogół z giveawayami. Znany jest z realizowania nietypowych pomysłów jak spersonalizowanie dużej repliki iPhone 12 lub specjalnie kupionego w tym celu auta Tesli. Jego konto na YouTube zyskało sporą popularność, a liczba subskrybentów osiągnęła 19 milionów.

Gigantyczne PS5 kosztowało 260 tysięcy złotych - ilustracja #4

Zapraszamy Was na nasz nowy kanał na YouTube – GRYOnline Technologie, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z nowymi technologiami. Znajdziecie tam liczne porady dotyczące problemów z komputerami, konsolami, smartfonami i sprzętem dla graczy.