Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 30 listopada 2020, 15:22

autor: Osti

CyberAdwent 2020 - od PS Plus po fotele gamingowe: konkurs z nagrodami za 15 000 zł

Od jutra rozpoczynamy CyberAdwent 2020 – czyli serię jednodniowych konkursów, w których weźmiecie udział, odpowiadając na rozmaite pytania związane z grami. Codziennie będzie można wygrać atrakcyjne nagrody o łącznej wartości ponad 15 000 zł.

Centra handlowe błyszczą się od świątecznych dekoracji, sklepowe półki uginają pod ciężarem sezonowych produktów, a radiowy repertuar naprzemiennie serwuje nam Michaela Bublé i Mariah Carey. Czerwone ciężarówki też już wyruszyły. Tylko śniegu brak! Wszystkie znaki na niebie i ziemi zwiastują nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Zanim jednak zasiądziemy do wigilijnego stołu, umilmy sobie czas oczekiwania otwieraniem kolejnych „okienek” kalendarza adwentowego – bez czekoladek, ale za to z atrakcyjnymi nagrodami przygotowanymi przez GRYOnLine i naszych Partnerów.

CyberAdwent 2020 - od PS Plus po fotele gamingowe: konkurs z nagrodami za 15 000 zł - ilustracja #1
Pod każdą ze świątecznych bombek kryją się atrakcyjne nagrody.

CyberAdwent 2020 to seria jednodniowych konkursów, w których weźmiecie udział odpowiadając na rozmaite pytania związane z grami. Każdego dnia dostępna będzie kolejna bombka – poszukajcie tej właściwej na stronie konkursowej i odpowiedzcie na zawarte w niej pytanie na forum GRY-OnLine.pl. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy upominkami z puli o łącznej wartości ponad 15 000 złotych. Na pytania będzie mogli odpowiadać od jutra – 1 grudnia. Do wygrania będą między innymi myszki, klawiatury, fotele gamingowe oraz roczne abonamenty PlayStation Plus!

  1. Strona konkursowa – CyberAdwent 2020
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach