Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 26 listopada 2020, 11:56

autor: Aquma

Brak PS5 w sklepach wyśmiany w fanowskiej reklamie

W sieci pojawił się krótki film przygotowany przez fanów PlayStation, którzy wyśmiewają problemy z dostępnością konsoli.

W SKRÓCIE:

  1. reklama przygotowana przez fana PlayStation wyśmiewa problemy z dostępnością PS5;
  2. spot spodobał się użytkownikom forum Reddit.

Fani marki PlayStation przygotowali humorystyczną reklamę konsoli PlayStation 5. Wyśmiewa ona potężne problemy z dostępnością sprzętu, do których dochodzi obecnie praktycznie na całym świecie (w tym również w Polsce – w dniu premiery większość rodzimych graczy zainteresowanych platformą obeszła się smakiem).

Krótki, trzydziestosekundowy spot całkiem dobrze podsumowuje, przez co muszą przejść osoby pragnące wypróbować PS5 jeszcze w tym roku – ciągłe monitorowanie sklepów internetowych i kanałów firm w mediach społecznościowych, pośpiech w czasie robienia zakupów, nie wspominając już o nachalnym odświeżaniu stron (czasem przez trzynaście godzin z rzędu).

PS5 – fani chwalą film i wyśmiewają premierę

Internauci przyjęli tę „reklamę” z dużym uznaniem. Na forum Reddit zaroiło się od kąśliwych komentarzy chwalących dzieło i krytykujących Sony.

Ten fanowski filmik zasługuje na to, by być na szczycie – chwali Memehed.

Gdyby połączyć liczbę godzin, przez którą wszyscy waliliśmy w F5 przez ostatnie kilka tygodni... Mogliśmy w tym czasie wyleczyć raka lub doprowadzić do pokoju na Bliskim Wschodzie – zauważa humorystycznie privileged_cracka.

Przypominamy, że PlayStation 5 oficjalnie zadebiutowało w Polsce 19 listopada tego roku – tydzień po m.in. USA, Kanadzie czy Korei Południowej. Pomimo problemów z dostępnością (wywołanych częściowo przez spekulantów masowo wykupujących PS5 ze sklepów), konsola zaliczyła najlepszy debiut w historii marki.

  1. PlayStation 5 – strona oficjalna
  2. Recenzja PS5 - obietnica lepszego jutra
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach