Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 9 października 2019, 14:35

autor: AlexB

Biedronka - tani sprzęt marki Hykker od jutra w promocji

Od jutra do 24 października (bądź do wyczerpania zapasów) w sklepach sieci Biedronka będzie można zakupić urządzenia peryferyjne marki Hykker w atrakcyjnych cenach. W ofercie znajdą się bezprzewodowa mysz, głośnik ze wzmacniaczem, klawiatura multimedialna, składane słuchawki nauszne oraz głośnik działający przez Bluetooth.

Choć sieć sklepów Biedronka kojarzy się przede wszystkim z produktami spożywczymi i pierwszej potrzeby, to w jej ofercie nierzadko pojawiają się również inne rzeczy, takie jak chociażby telefony czy pudełkowe wersje gier. Jutro w popularnych supermarketach z sympatycznym kropkowanym owadem w logo rozpocznie się kolejna akcja, która może zainteresować miłośników elektroniki. Otóż pojawią się w nich urządzenia peryferyjne polskiej marki Hykker, czyli stałego biedronkowego dostawcy sprzętów multimedialnych (via Interia).

Od jutra Biedronki zapraszają po sprzęt komputerowy. - Biedronka - tani sprzęt marki Hykker od jutra w promocji - wiadomość - 2019-10-09
Od jutra Biedronki zapraszają po sprzęt komputerowy.

W ramach promocji na półkach sklepowych Biedronek w całej Polsce znajdzie się pięć urządzeń. Oto one wraz z cenami:

  1. Mysz bezprzewodowa Hykker (24,99 zł) – poręczne urządzenie zasilane dwiema bateriami AAA, posiadające pięć przycisków funkcyjnych (w tym jeden służący do zmiany rozdzielczości sensora myszy w zakresie od 800 do 1600 DPI) oraz specjalny schowek na odbiornik USB.
Biedronka - tani sprzęt marki Hykker od jutra w promocji - ilustracja #2
  1. Głośniki stereo Hykker ze wzmacniaczem (24,99 zł) – para kompaktowych urządzeń, które według producenta wyróżniają się starannym wykonaniem oraz wygodą użytkowania.
Biedronka - tani sprzęt marki Hykker od jutra w promocji - ilustracja #3
  1. Klawiatura multimedialna Hykker (24,99 zł) – sprzęt oferujący 104 klawisze standardowe oraz 11 funkcyjnych służących do obsługi multimediów i uruchamiających narzędzia systemowe.
Biedronka - tani sprzęt marki Hykker od jutra w promocji - ilustracja #4
  1. Nauszne słuchawki składane Hykker (24,99 zł) – zgodnie z obietnicami producenta ich wyściełane poduszkami nauszniki są wygodne i doskonale izolują dźwięki od otoczenia, a wbudowany mikrofon ułatwia komunikację z innymi. Całość można dowolnie wyregulować w taki sposób, by pasowała do kształtu głowy.
Biedronka - tani sprzęt marki Hykker od jutra w promocji - ilustracja #5

 

  1. Głośnik bezprzewodowy Hykker Sound Boost (49,99 zł) – w jego obudowie znajdują się dwa głośniki 3 W z dodatkowymi membranami bass boost. Po jednym ładowaniu urządzenie może podobno działać nieprzerwanie przez 5 godzin.
Biedronka - tani sprzęt marki Hykker od jutra w promocji - ilustracja #6

Wszystkie powyższe sprzęty posiadają certyfikat firmy TÜV Rheinland, która przetestowała je pod względem wytrzymałości, parametrów technicznych, funkcjonalności oraz poręczności. Ma to stanowić gwarancję, że w ręce klientów trafią w pełni sprawne i zgodne z opisem przedmioty.

Promocja na urządzenia marki Hykker w sklepach sieci Biedronka potrwa do 24 października bądź do wyczerpania zapasów.

  1. Oficjalna strona firmy Hykker
  2. Oficjalna strona sieci Biedronka