Hardware Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technologie
Wiadomość sprzęt i soft 9 października 2019, 14:35

autor: AlexB

Biedronka - tani sprzęt marki Hykker od jutra w promocji

Od jutra do 24 października (bądź do wyczerpania zapasów) w sklepach sieci Biedronka będzie można zakupić urządzenia peryferyjne marki Hykker w atrakcyjnych cenach. W ofercie znajdą się bezprzewodowa mysz, głośnik ze wzmacniaczem, klawiatura multimedialna, składane słuchawki nauszne oraz głośnik działający przez Bluetooth.

Choć sieć sklepów Biedronka kojarzy się przede wszystkim z produktami spożywczymi i pierwszej potrzeby, to w jej ofercie nierzadko pojawiają się również inne rzeczy, takie jak chociażby telefony czy pudełkowe wersje gier. Jutro w popularnych supermarketach z sympatycznym kropkowanym owadem w logo rozpocznie się kolejna akcja, która może zainteresować miłośników elektroniki. Otóż pojawią się w nich urządzenia peryferyjne polskiej marki Hykker, czyli stałego biedronkowego dostawcy sprzętów multimedialnych (via Interia).

Od jutra Biedronki zapraszają po sprzęt komputerowy. - Biedronka - tani sprzęt marki Hykker od jutra w promocji - wiadomość - 2019-10-09
Od jutra Biedronki zapraszają po sprzęt komputerowy.

W ramach promocji na półkach sklepowych Biedronek w całej Polsce znajdzie się pięć urządzeń. Oto one wraz z cenami:

  1. Mysz bezprzewodowa Hykker (24,99 zł) – poręczne urządzenie zasilane dwiema bateriami AAA, posiadające pięć przycisków funkcyjnych (w tym jeden służący do zmiany rozdzielczości sensora myszy w zakresie od 800 do 1600 DPI) oraz specjalny schowek na odbiornik USB.
Biedronka - tani sprzęt marki Hykker od jutra w promocji - ilustracja #2
  1. Głośniki stereo Hykker ze wzmacniaczem (24,99 zł) – para kompaktowych urządzeń, które według producenta wyróżniają się starannym wykonaniem oraz wygodą użytkowania.
Biedronka - tani sprzęt marki Hykker od jutra w promocji - ilustracja #3
  1. Klawiatura multimedialna Hykker (24,99 zł) – sprzęt oferujący 104 klawisze standardowe oraz 11 funkcyjnych służących do obsługi multimediów i uruchamiających narzędzia systemowe.
Biedronka - tani sprzęt marki Hykker od jutra w promocji - ilustracja #4
  1. Nauszne słuchawki składane Hykker (24,99 zł) – zgodnie z obietnicami producenta ich wyściełane poduszkami nauszniki są wygodne i doskonale izolują dźwięki od otoczenia, a wbudowany mikrofon ułatwia komunikację z innymi. Całość można dowolnie wyregulować w taki sposób, by pasowała do kształtu głowy.
Biedronka - tani sprzęt marki Hykker od jutra w promocji - ilustracja #5

 

  1. Głośnik bezprzewodowy Hykker Sound Boost (49,99 zł) – w jego obudowie znajdują się dwa głośniki 3 W z dodatkowymi membranami bass boost. Po jednym ładowaniu urządzenie może podobno działać nieprzerwanie przez 5 godzin.
Biedronka - tani sprzęt marki Hykker od jutra w promocji - ilustracja #6

Wszystkie powyższe sprzęty posiadają certyfikat firmy TÜV Rheinland, która przetestowała je pod względem wytrzymałości, parametrów technicznych, funkcjonalności oraz poręczności. Ma to stanowić gwarancję, że w ręce klientów trafią w pełni sprawne i zgodne z opisem przedmioty.

Promocja na urządzenia marki Hykker w sklepach sieci Biedronka potrwa do 24 października bądź do wyczerpania zapasów.

  1. Oficjalna strona firmy Hykker
  2. Oficjalna strona sieci Biedronka
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.