Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 14 lutego 2017, 11:08

autor: Góral

AMD Radeon Crimson ReLive Edition 17.2.1 - większa wydajność w Sniper Elite 4 i For Honor

Firma AMD wypuściła sterowniki AMD Radeon Crimson ReLive Edition 17.2.1, które powinny zainteresować głównie posiadaczy gier Sniper Elite 4 i For Honor, gdyż tym razem skupiono się właśnie na tych produkcjach.

Kilkanaście dni temu firma AMD wypuściła nowe sterowniki Radeon Crimson ReLive Edition 17.1.2 ze wsparciem dla wersji beta Conan Exiles oraz Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands. Popularny producent kart grafiki nie zwalnia tempa i opublikował kolejne oprogramowanie. Wersja 17.2.1 to przede wszystkim następne wspierane produkcje, co oznacza, że posiadacze układów od „czerwonych” mogą liczyć na wzrost wydajności w debiutujących dziś Sniper Elite 4 od studia Rebellion oraz For Honor autorstwa firmy Ubisoft. W porównaniu do poprzednich sterowników, pierwsza z wymienionych gier radzi sobie lepiej mniej więcej o 5% (testy przeprowadzono na kartach z serii Radeon RX 480). Natomiast wydajność drugiej wzrasta o około 4%. Nie są to wielkie różnice, ale zawsze to coś. Poza tym w obu przypadkach dodano profile dla konfiguracji z kilkoma GPU.

Dzięki najnowszym sterownikom AMD ustrzelicie kilka klatek animacji więcej, niż na Radeon Crimson ReLive Edition 17.1.2. - AMD Radeon Crimson ReLive Edition 17.2.1 - większa wydajność w Sniper Elite 4 i For Honor - wiadomość - 2017-02-14
Dzięki najnowszym sterownikom AMD ustrzelicie kilka klatek animacji więcej, niż na Radeon Crimson ReLive Edition 17.1.2.

Radeon Crimson ReLive Edition 17.2.1 to także kilka poprawek. Wyeliminowano m.in. błąd powodujący wyłączanie się For Honor po przełączeniu na tryb ekranowy (komputery z kilkoma kartami grafiki). DayZ nie powinno się już wyłączać podczas korzystania z Radeon ReLive Instant. W przypadku Sid Meier's Civilization VI pozbyto się problemów z cieniowaniem u posiadaczy GPU z serii Radeon HD 7900, a GRID: Autosport nie zwiesza się po włączeniu zaawansowanych opcji świetlnych.