Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 22 grudnia 2016, 16:44

autor: Góral

AMD naprawia błędy sterownikami Radeon Software Crimson ReLive Edition 16.12.2

Firma AMD wypuściła kolejną paczkę sterowników, nazwaną Radeon Software Crimson ReLive Edition 16.12.2. Nie wprowadza ona żadnych nowych funkcji, ale za to naprawia rozmaite błędy.

AMD naprawia błędy sterownikami Radeon Software Crimson ReLive Edition 16.12.2 - ilustracja #1

Kilkanaście dni temu firma AMD wypuściła duży zestaw sterowników Radeon Software Crimson ReLive Edition 16.12.1. Natomiast od dziś możecie ściągać wersję 16.12.2, w której nie pojawiły się żadne nowe funkcje, ponieważ tym razem skupiono się tylko na łataniu błędów. Usprawniono chociażby działanie technologii AMD FreeSync, która miała problemy z wydajnością na zestawach z dwoma monitorami, gdy w tle była uruchomiona dodatkowa aplikacja, materiał wideo itd. Radeon ReLive powinien od teraz instalować się bez żadnych niedogodności, a Radeon Settings będzie się normalnie włączać przy starcie systemu.

Ponadto pojawiły się poprawki związane z grami. Niektóre osoby korzystające z multi GPU z serii Radeon RX 400 napotykały na pewne problemy podczas grania w strzelankę Battlefield 1 – mowa chociażby o migotaniu ekranu czy wyłączaniu się produkcji. Od teraz nie powinno być takich kłopotów, tak samo zresztą jak w grze Dota 2, która również sprawiała problemy na komputerach wyposażonych w więcej niż jedną kartę grafiki firmy AMD. Informacje o pozostałych poprawkach znajdziecie tutaj.

Ostatnia aktualizacja: 2016-12-22

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.