Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPS4PS5PCXSXXONESwitch
Okładka You Suck at Parking (Switch)
OkładkaYou Suck at Parking (Switch)

You Suck at Parking

Gra wyścigowa, w której naszym zadaniem jest nie tylko przejechanie trasy w jak najkrótszym czasie, lecz także zaparkowanie w wyznaczonym miejscu. You Suck at Parking pozwala na zabawę w pojedynkę i na multiplayerową rozgrywkę.

Wyścigi | samochodowe | indie | Game Pass

You Suck at Parking Premiera

14wrz2022

PC XONE XSX

12wrz2023

Switch

19wrz2023

PS4 PS5

Gry podobne do You Suck at Parking

Can't Drive This

Splash Cars

Gripper

You Suck at Parking to szalona gra wyścigowa, w której możemy zaprezentować nie tyle swoje umiejętności jazdy, co parkowania. Produkcja została opracowana przez niezależne belgijskie studio Happy Volcano, mające w swoim portfolio grę The Almost Gone.

Mechanika

W You Suck at Parking akcję oglądamy z lotu ptaka. W trakcie rozgrywki przejmujemy kontrolę nad samochodem, a naszym zadaniem jest przejechanie trasy w możliwie najkrótszym czasie i zaparkowanie w wyznaczonym miejscu. Sprawę komplikuje fakt, że każde zatrzymanie się jest równoznaczne z zaparkowaniem, toteż jeśli zrobimy to poza metą, przejazd nie zostanie zaliczony. A o przypadkowy postój tutaj nietrudno, bo tory nie tylko wiją się w pionie i w poziomie, lecz również są najeżone różnorodnymi przeszkodami, które potrafią znacznie skomplikować nam życie.

Tytuł zawiera ponad 100 tras o rosnącym poziomie trudności, a także pozwala dostosować wygląd pojazdu do indywidualnych preferencji, poprzez wybór koloru nadwozia i dobór różnorodnych dodatków kosmetycznych.

Tryby gry

W You Suck at Parking można grać w pojedynkę lub w trybie multiplayer. Poza tym w grze zaimplementowano rankingi, dzięki którym możemy pochwalić się swoimi wynikami całemu światu.

Kwestie techniczne

Oprawę graficzną gry You Suck at Parking utrzymano w barwnej, kreskówkowej stylistyce. Całość jest prosta i czytelna, co pozwala szybko zorientować się w sytuacji panującej na torze.

Ostatnia modyfikacja 12 września 2023

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe You Suck at Parking: Odpowiednia dla każdego wieku.

You Suck at Parking Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Quad Core 2.4 GHz
  • 8 GB RAM
  • karta grafiki 3 GB GeForce GTX 1060 lub lepsza
  • 4 GB HDD
  • Windows 10
PC
XONE
XSX
Switch
PS4
PS5