Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka You are Empty (PC)
OkładkaYou are Empty (PC)

You are Empty PC

You are Empty to pierwsza propozycja rosyjskiej firmy Digital Spray Studios, oparta o autorski, w pełni trójwymiarowy silnik DS2. Gra przenosi nas do dużego miasta, zlokalizowanego w Związku Radzieckim, zasiedlonego przez potwory powstałe w wyniku nieudanych eksperymentów.

Akcji | FPP | horror | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

You are Empty Premiera PC

27października2006

pudełko PL

13kwietnia2007

producent: Digital Spray Studios wydawca: Fulqrum Games / 1C Entertainment wydawca PL: Cenega S.A. Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Gry podobne do You are Empty

Half-Life

Doom 3

Quake II (1997)

You are Empty to pierwsza propozycja rosyjskiej firmy Digital Spray Studios, oparta o autorski, w pełni trójwymiarowy silnik DS2. Gra przenosi nas do dużego miasta, zlokalizowanego w Związku Radzieckim. Choć fabuła nawiązuje do sytuacji politycznej z lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych jest to całkowicie alternatywna historia. Gracz wciela się w rolę zwykłego obywatela, cierpiącego katusze codziennego życia w totalitarnym reżimie. Miasto na pierwszy rzut oka wydaje się być całkiem normalne ale to tylko pozory. W rzeczywistości rząd przeprowadza w nim różnego rodzaju eksperymenty, unikatowe pod względem rozmachu, które mają doprowadzić do stworzenia super-żołnierzy, doskonałych komunistów. Oczywiście nadludzie mają za zadanie przyspieszyć ekspansję tego jedynego, słusznego reżimu na cały świat, ale jak to zwykle w tego typu historiach bywa, coś się nie udaje, eksperymenty wymyka się spod kontroli i zamiast super-ludzi spod rąk naukowców wychodzi horda potworów.

Akcja gry przedstawiona jest w perspektywie pierwszej osoby i generalnie, produkt ten można byłoby zaliczyć do gatunku klasycznych FPS-ów, gdyby nie duża ilość elementów przygodowych. Pod względem klimatu, program przypomina dobrze zrealizowany dreszczowiec, z interesującą intrygą, masą potworów wałęsających się tu i ówdzie oraz zagubionym w tym wszystkim głównym bohaterze, którego jedynym marzeniem jest przeżyć. Oprawa audiowizualna jest bardzo solidna, pozytywne wrażenie wywierają zwłaszcza stylizowane na epokę budynki oraz wszędobylski bród i ubóstwo otaczające domostwa zwykłych ludzi.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single player  

Nośnik: 3 CD / 1 DVD

Ocena użytkowników: 7,3 / 10 na podstawie 525 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.6 / 10 na podstawie 25 głosów czytelników.

You are Empty cena w dniu premiery: 29,90 PLN

Klasyfikacja PEGI You are Empty

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

You are Empty Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 3.2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • Windows 2000/XP