Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Zombie - Gry WWW

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce zombie na platformę WWW ułożone według popularności.

WWW
zombie
Czas
Akcji4
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG
Strategiczne2 Przygodowe1
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
MMO3
Plants vs Zombies Adventures
Plants vs Zombies Adventures

Strategiczne 20 maja 2013

Plants vs Zombies Adventures to facebookowa strategia typu tower defense. Zadaniem gracza jest odpieranie kolejnych fal zombiaków. Do realizacji tego celu wykorzystuje sadzonki, które wyrastają na rośliny atakujące przeciwników lub spowalniające ich marz. Pomiędzy misjami zajmujemy się rozwojem miasteczka.

Zombie Lane
Zombie Lane

Przygodowe 1 kwietnia 2011

Humorystyczna gra społecznościowa o tematyce zombie. Stajemy w obliczu inwazji nieumarłych i próbujemy przetrwać za wszelką cenę naprawiając dom, gromadząc zapasy oraz zdobywając coraz lepsze bronie. Korzystamy również ze wsparcia znajomych z serwisu facebook.

The Walking Dead Social Game
The Walking Dead Social Game

Strategiczne 9 sierpnia 2012

Rozgrywana z poziomu przeglądarki gra strategiczna. Jest to adaptacja popularnej serii komiksowej wydawanej w naszym kraju jako Żywe Trupy. Zadaniem graczy jest przeżycie w świecie opanowanym przez zombie. W tym celu muszą tworzyć ufortyfikowane obozy, szukać zapasów i jedzenia oraz zabijać umarlaki w turowym systemie walki.

MiniDayZ
MiniDayZ

Akcji 21 listopada 2014

Dwuwymiarowa, darmowa gra przeglądarkowa, stworzona przez fana, a następnie wzięta pod skrzydła przez firmę Bohemia Interactive. Produkcja powstała na kanwie gry survivalowej DayZ, wyrosłej z popularnego moda zaprojektowanego z myślą o strzelance ArmA II. Pod kątem zawartości i mechaniki zabawy MiniDayZ nie odbiega zanadto od oryginału – gracz trafia do owładniętej epidemią zombie Czarnorusi i jako jeden z ocalałych stara się przetrwać w nieprzyjaznym środowisku. Aby osiągnąć cel, musi eksplorować rozległy obszar w poszukiwaniu pożywienia i ekwipunku. Ten ostatni również tworzy w ramach mechaniki rzemiosła, uzyskując w ten sposób broń lub narzędzia przydatne w walce z nieumarłymi. W zabawie przeszkadzają nie tylko hordy zombie, ale też inni ocaleni, zdolni pozbawić gracza życia w zamian za możliwość przejęcia jego zapasów. Gra jest nastawiona na rozgrywkę solową i została wykonana w stylistyce 16-bitowej.

Dead Trigger 2
Dead Trigger 2

Akcji 20 lutego 2014

Kontynuacja mobilnej gry akcji studia Madfinger Games z 2012 roku. Dead Trigger 2 wprowadza szereg zmian: usprawnioną oprawę graficzną, rozbudowaną kampanię, a także wersję przeznaczoną dla użytkowników serwisu społecznościowego Facebook.

Dead Frontier
Dead Frontier

Akcji 15 października 2011

Przeglądarkowa, zręcznościowa gra MMO z gatunku survival horroru, w której wybijamy hordy śmiercionośnych zombie. Jako mieszkaniec miasteczka Fairview wybieramy profesję z szeregu wykonywanych zawodów, otrzymując tym sposobem odpowiednie bonusy i wybieramy się na rzeź zarażonych już wcześniej mieszkańców. Gra posiada trójwymiarową grafikę z widokiem z góry.

Into the Dead
Into the Dead

Akcji 30 grudnia 2013

Hybryda pierwszoosobowej gry akcji i produkcji typu endless runner, w której kontrolowany przez gracza bohater trafia na terytorium opanowane przez żywe trupy. Postawione przed nim zadanie polega na jak najdłuższym utrzymaniu się przy życiu, a jego realizację umożliwiają pozyskiwane w toku zmagań narzędzia mordu.