Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiGCNPS2XBOX
Okładka Wreckless: The Yakuza Missions (XBOX)
OkładkaWreckless: The Yakuza Missions (XBOX)

Wreckless: The Yakuza Missions

W Wreckless możemy pojeździć po zatłoczonym mieście bez żadnych reguł. Naszym zadaniem jest walka z japońską mafia – Yakuza – w 20 dynamicznych i różnorodnych misjach.

Wyścigi | samochodowe | podzielony/wspólny ekran | multiplayer | singleplayer

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Wreckless: The Yakuza Missions Premiera

4lut2002

XBOX

11lis2002

PS2 GCN

Gry podobne do Wreckless: The Yakuza Missions

Need for Speed: Underground

187 Ride or Die

Burnout 2: Point of Impact

Wreckless oferuje arcadowy model jazdy, ale mimo to, różnice w prowadzeniu każdego z samochodu są wyczuwalne. Do naszej dyspozycji oddano wiele różnorakich pojazdów, miedzy innymi: monster truck, buggy, czy nawet ogromny, opancerzony wóz szturmowy.

Wersja na GameCube jest konwersja z Xboxa i jest bardzo podobna do wersji PS2. Grafika została bardzo mocno okrojona, wyrzucono wiele efektów świetlnych znanych z konsoli Microsoftu i znacznie zmniejszono jakość tekstur. Do plusów konwersji należy zaliczyć możliwość gry dla dwóch osób.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Wreckless: The Yakuza Missions cena w dniu premiery: 139 PLN

Wymagania wiekowe Wreckless: The Yakuza Missions: 12+

Wreckless: The Yakuza Missions Wymagania sprzętowe

Nintendo GameCube

GameCube

  • Wspiera:
  • karta pamięci
Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wspiera:
  • karta pamięci