Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Worms Pinball (PC)
OkładkaWorms Pinball (PC)

Worms Pinball PC

Jedna z wielu gier wykorzystujących markę Worms. Tym razem jest to spin-off pozwalający pograć w pinball, którego stół nawiązuje do znanej serii. Tytuł oferuje realistyczne zachowanie kuli, a także ukryte mini gierki. Dodatkowo akcję można obserwować z różnych ujęć.

Zręcznościowe | pinball

Worms Pinball Premiera PC

19października2011

producent: Team17 wydawca: Team17 Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Worms Pinball

Pinball Fantasies

Pinball FX2

Total Pinball 3D

Worms Pinball to zręcznościowa gra typu pinball, będąca spin-offem serii Worms. Za jej produkcję odpowiada legendarne studio Team17, znane nie tylko z produkcji opowiadających o zmaganiach robali, lecz także z kultowej pozycji Superfrog i serii Alien Breed.

Rozgrywka nie różni się właściwie niczym od innych gier tego typu. Zadaniem gracza jest utrzymanie kuli na stole przy pomocy dwóch ruchomych łapek i uzyskanie jak największego wyniku punktowego. Ich ilość można zwiększać, trafiając kulką w odpowiednie miejsca na stole, co jednak nie jest takie łatwe, ponieważ produkcja opiera się na wykorzystaniu realistycznej fizyki. Na kulę oddziałują więc różne siły, wpływające na jej zachowanie. Jeżeli dopisze nam szczęście, to na stole może się pojawić do sześciu kul jednocześnie. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie bardzo wysokiego wyniku, jednak kontrolowanie sytuacji jest wtedy znacznie trudniejsze.

Udostępniony stół posiada aż 150 animowanych części. Dodatkowo twórcy ukryli na nim kilka mini gier, urozmaicających rozgrywkę. Oprócz tego akcję można obserwować z kamer umieszczonych w różnych miejscach.

Ostatnia modyfikacja 5 listopada 2013

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Worms Pinball: Odpowiednia dla każdego wieku.