Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka World Championship Snooker 2003 (PC)
OkładkaWorld Championship Snooker 2003 (PC)

World Championship Snooker 2003 PC

World Championship Snooker 2003 to przygotowana przez studio Blade Interactive zaawansowana symulacja snookera. Gracze mają okazję wcielić się w najlepszych zawodników tej dyscypliny sportowej i wziąć w zmaganiach o tytuł Mistrza Świata sezonu 2003.

Symulacje | bilard

Kolekcja gier
Obserwuj grę

World Championship Snooker 2003 Premiera PC

28listopada2003

producent: Blade Interactive wydawca: Codemasters Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do World Championship Snooker 2003

Cue Club

Virtual Pool 3

Virtual Pool

Kolejna odsłona realistycznego symulatora gry w snookera, pochodzącego z firmy Codemasters Software. World Championship Snooker 2003 posiada oficjalną licencję Światowej Federacji Snookera (uaktualnione bazy danych sezonu 2003, aktualna struktura mistrzostw snookera, autentyczni zawodnicy, itp.), zaś jego stworzenia podjął się ten sam zespół ludzi, który opracował poprzednie wersje tej serii, tj. Blade Interactive Studios. W stosunku do wersji 2002 autorzy zawarli nowy system sztucznej inteligencji przeciwników, ulepszony tryb „Coaching Mode”, jeszcze bardziej dopracowany model fizyczny poruszania się bil na stole, dokładniejsze modele postaci graczy (9000-15000 polygonów) i nowy system animacji postaci (poprawiono mimikę twarzy). Znacznie lepiej odwzorowano też wygląd stołów, na których rozgrywają się pojedynki oraz całego dostępnego sprzętu (widoczne są ślady po kredzie, odblaski światła na bilach, itp.). Prezentacja zawodów utrzymana jest w stylu telewizyjnych transmisji - dostępne są widoki z kilku kamer umieszczonych w różnych miejscach na stole lub ponad nim. Oprócz mistrzostw w snookera można również rozgrywać partie w poola - m.in. 9 Ball Pool oraz English 8 Ball Pool.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,1 / 10 na podstawie 127 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI World Championship Snooker 2003

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

World Championship Snooker 2003 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 1.2 GHz
  • 256MB RAM
  • 32 MB akcelerator 3D