Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Virtual Pool 3 (PC)
OkładkaVirtual Pool 3 (PC)

Virtual Pool 3 PC

Virtual Pool 3 jest trzecią odsłoną cyklu symulacji bilardowych, autorstwa studia Celeris. Gracze mają okazję wziąć udział w szeregu turniejów, stopniowo rozwijając swoje umiejętności wirtualnego bilardzisty.

Zręcznościowe | bilard

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Virtual Pool 3 Premiera PC

21listopada2000

producent: Celeris wydawca: Interplay Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Trzecie wydanie wirtualnego bilarda sponsorowane przez Janette Lee, jedną z najlepszych zawodniczek ligi WPBA. Postać Janette występuje w tutorialu jako nauczycielki gry w bilard, a także można ją wybrać jako przeciwniczkę w grze. Oprócz nowej oprawy graficznej nowością w tym wydaniu jest udostępnienie trybu kariery. W trybie tym gracz zaczyna z 50$ w kieszeni i musi wygrać wszystkie lokalne turnieje zbierając wystarczającą ilość pieniędzy aby rzucić wyzwanie samej Janette Lee w jej nadmorskiej posiadłości. Pokonując najlepszych bilardzistów gracz otrzymuje dostęp do ukrytych wcześniej hal bilardowych i dodatkowego wyposażenia.

Dostępny jest pełny tryb multiplayer umożliwiając grę w Internecie na darmowym serwerze gdzie gracze mogą organizować turnieje czy prowadzić ligi oraz korzystać z dostępnych statystyk.

  • osiem zróżnicowanych hal bilardowych: sześć dla trybu kariery, po jednej dla snookera i bilarda, umiejscowionych w miejscach jak bar, garaż, posiadłość w Malibu i inne.
  • pełna symulacja wszystkich praw fizyki obowiązujących w grze odnoszących się m.in. do siły i punktu uderzania bil, toczenia i odbijania się bil.
  • w pełni personalizowalny Point of View pozwala na własne ustawienie kamer w sposób który umożliwi wybranie jak najlepszego kąta uderzenia bili.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 2  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8 / 10 na podstawie 94 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Virtual Pool 3

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Virtual Pool 3 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 233 Mhz
  • 32 MB RAM
  • akcelerator 3D