Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Virtual Pool 3 (PC)

Virtual Pool 3 PC

Virtual Pool 3 jest trzecią odsłoną cyklu symulacji bilardowych, autorstwa studia Celeris. Gracze mają okazję wziąć udział w szeregu turniejów, stopniowo rozwijając swoje umiejętności wirtualnego bilardzisty.

Zręcznościowe | bilard

PC Windows
Okładka Virtual Pool 3 (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

21listopada2000

Trzecie wydanie wirtualnego bilarda sponsorowane przez Janette Lee, jedną z najlepszych zawodniczek ligi WPBA. Postać Janette występuje w tutorialu jako nauczycielki gry w bilard, a także można ją wybrać jako przeciwniczkę w grze. Oprócz nowej oprawy graficznej nowością w tym wydaniu jest udostępnienie trybu kariery. W trybie tym gracz zaczyna z 50$ w kieszeni i musi wygrać wszystkie lokalne turnieje zbierając wystarczającą ilość pieniędzy aby rzucić wyzwanie samej Janette Lee w jej nadmorskiej posiadłości. Pokonując najlepszych bilardzistów gracz otrzymuje dostęp do ukrytych wcześniej hal bilardowych i dodatkowego wyposażenia.

Dostępny jest pełny tryb multiplayer umożliwiając grę w Internecie na darmowym serwerze gdzie gracze mogą organizować turnieje czy prowadzić ligi oraz korzystać z dostępnych statystyk.

  • osiem zróżnicowanych hal bilardowych: sześć dla trybu kariery, po jednej dla snookera i bilarda, umiejscowionych w miejscach jak bar, garaż, posiadłość w Malibu i inne.
  • pełna symulacja wszystkich praw fizyki obowiązujących w grze odnoszących się m.in. do siły i punktu uderzania bil, toczenia i odbijania się bil.
  • w pełni personalizowalny Point of View pozwala na własne ustawienie kamer w sposób który umożliwi wybranie jak najlepszego kąta uderzenia bili.
Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 2  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8,2 / 10 na podstawie 91 głosów czytelników.

Gry podobne do Virtual Pool 3

Klasyfikacja PEGI Virtual Pool 3

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Virtual Pool 3

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium II 233 Mhz, 32 MB RAM, akcelerator 3D

Najbardziej realistyczne mobilne gry sportowe (m.in. Football Manager Touch 2016)
Najbardziej realistyczne mobilne gry sportowe (m.in. Football Manager Touch 2016)

wiadomość12 września 2016

W kolejnym przeglądzie godnych uwagi produkcji mobilnych przyglądamy się najbardziej realistycznym grom sportowym, w jakie mogą zagrać posiadacze smartfonów i tabletów.