Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePS4PSVWiiUSwitch3DS
Okładka Word Search by POWGI (PS4)
OkładkaWord Search by POWGI (PS4)

Word Search by POWGI

Gra logiczna, w której zadaniem graczy jest wyszukiwanie słów na tablicy wypełnionej rzędami liter. Word Search by POWGI oferuje trzysta rożnych zagadek oraz tryb zabawy wieloosobowej. Za grę odpowiada studio Puzzle on word games Inc.

Logiczne | 2D | kooperacja | podzielony/wspólny ekran | słowne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Word Search by POWGI Premiera

16kwi2015

3DS WiiU

12kwi2018

Switch

7sie2018

PS4 PSV

Gry podobne do Word Search by POWGI

To jesteś Ty!

Use Your Words

Pic-a-Pix Pieces

Word Search by POWGI to prosta logiczna gra słowna, która pozwala na zabawę w pojedynkę lub ze znajomymi na wspólnym ekranie. Jej producentem jest amerykańska firma POWGI (Puzzle on word games Inc.), która specjalizuje się w wydawaniu aplikacji mobilnych oraz tytułów konsolowych opartych na znanych oraz popularnych łamigłówkach słownych i liczbowych, takich jak Sudoku. Gry dewelopera ukazały się przede wszystkim na platformach sprzętowych firmy Nintendo oraz PlayStation.

Mechanika

Rozgrywka w Word Search by POWGI polega na wyszukiwaniu słów na dużej tablicy wypełnionej rzędami liter. Dla ułatwienia zabawy lista wszystkich słów ukrytych na planszy znajduje się po prawej stronie ekranu. Gracze muszą w jak najszybszym odnaleźć wszystkie z nich. Deweloperzy przygotowali w sumie trzysta różnych łamigłówek.

Tryby gry

Poza zabawą w pojedynkę, Word Search by POWGI oferuje również tryb zabawy wieloosobowej dla maksymalnie czterech osób. W zależności od wybranej platformy sprzętowej, multiplayer dostępny jest za pośrednictwem sieci lokalnej, internetu lub na wspólnym ekranie. Uczestnicy rozgrywki mogą współpracować ze sobą lub konkurować na zdobyte punkty.

Kwestie techniczne

One Word by POWGI posiada bardzo prostą i minimalistyczną dwuwymiarową oprawę graficzną oraz muzyczną.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Wymagania wiekowe Word Search by POWGI: Odpowiednia dla każdego wieku.

PS4
PSV
3DS
WiiU
Switch