Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePS4PSV
Okładka One Word by POWGI (PS4)

One Word by POWGI

Gra logiczna, w której zadaniem graczy jest uzupełnianie znanych z historii cytatów za pomocą słów wyszukiwanych w polu losowo dobieranych liter. One Word by POWGI posiada w sumie sześćset zagadek. Gra jest dziełem Puzzle on word games Inc.

Logiczne | 2D | słowne

Okładka One Word by POWGI (PS4)

data premiery gry:

18gru2018

PS4 PSV
Kolekcja gier
Obserwuj grę

One Word by POWGI to nieskomplikowana logiczna gra słowna. Jej producentem jest amerykańska firma POWGI (Puzzle on word games Inc.), która specjalizuje się w wydawaniu aplikacji mobilnych oraz tytułów konsolowych opartych na znanych oraz popularnych łamigłówkach słownych i liczbowych, takich jak Sudoku. Gry dewelopera ukazały się na wielu platformach sprzętowych firmy Nintendo oraz PlayStation.

Mechanika

Zabawa sprowadza się do wyszukiwania pojedynczych słów na tablicy losowo dobieranych liter. Słów tych używamy następnie do uzupełnienia przygotowanych przez twórców stu dwudziestu znanych z historii motywacyjnych cytatów, wypowiedzianych przez postacie, takie jak Oscar Wilde, Napoleon Bonaparte, Stephen Hawking czy Isaac Asimov. Gracze mogą rozwiązać w sumie ponad sześćset zagadek.

Kwestie techniczne

One Word by POWGI posiada bardzo prostą dwuwymiarową oprawę graficzną, a także pozbawiony jest efektów dźwiękowych i muzyki.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do One Word by POWGI

Wymagania wiekowe One Word by POWGI

odpowiednia dla każdego wieku

PS4
PSV