Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiXBOXPS2
Okładka Winback 2: Project Poseidon (XBOX)
OkładkaWinback 2: Project Poseidon (XBOX)

Winback 2: Project Poseidon

Winback 2: Project Poseidon jest grą akcji, nawiązującą klimatem do politycznych thrillerów. Tytuł został opracowany przez studio Cavia, odpowiedzialne także za pierwszą odsłonę gry, o nazwie Covert Operations.

Akcji | TPP

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Winback 2: Project Poseidon Premiera

25kwi2006

PS2 XBOX

producent: Cavia wydawca: Koei Tecmo

Winback 2: Project Poseidon jest grą akcji, nawiązującą klimatem do politycznych thrillerów. Tytuł został opracowany przez studio Cavia, odpowiedzialne także za pierwszą odsłonę gry, o nazwie Covert Operations.

Kiedy kończą się dyplomatyczne sposoby na rozwiązywanie konfliktów pomiędzy wielkimi mocarstwami, groźba użycia broni nuklearnej staje się coraz bardziej realna. Szczególnie, gdy niebezpieczny oręż znajdzie się w rękach terrorystów. By do tego nie doszło, Amerykanie powołali specjalną jednostkę - ma ona działać z zaskoczenia i rozbijać struktury wroga. W przeciwnym razie tykanie zegara, umieszczonego w futurystycznej bombie, z każdą sekundą będzie zbliżało ludzkość do końca świata.

W skład tajnego zespołu, stojącego na straży prawa, wchodzą trzy osoby - Craig Contrell, lider teamu, Nick Bruno, doskonały żołnierz oraz Mia Cabrera, nie ustępująca umiejętnościami swym przyjaciołom. Po ostatnich rozkazach swego dowództwa trio stanęło przed ogromnym wyzwaniem. Wszak zlikwidowanie siatki gotowych na wszystko zamachowców nie należy do najprostszych rzeczy. Sytuacja staje się jednak bardziej optymistyczna, gdy do akcji wkracza gracz.

Niemal cała akcja gry ma miejsce w mrocznej metropolii. Przychodzi nam przemierzać zarówno otwarte przestrzenie, jak też poruszać się po wnętrzach biurowców, magazynów itp. Podczas zabawy w Winback 2: Project Poseidon bierzemy udział w trzydziestu misjach, o zróżnicowanym poziomie trudności. Chcąc rozprawić się z tabunami oponentów w strojach komandosów, musimy posłużyć się sześcioma skutecznymi broniami. Należy tu wymienić chociażby pistolet z tłumikiem, karabin szturmowy i snajperski z celownikiem optycznym. Istnieje także opcja niszczenia wozów i samolotów wyrzutnią rakiet. Potyczki na dystans to jednak tylko jeden ze sposobów na zwycięstwo w kilkunastogodzinnej batalii. Autorzy zaimplementowali w swej produkcji także system walki wręcz. Pozwala on Craigowi i jego kompanom na wyprowadzanie skutecznych ciosów, kopniaków i śmiercionośnych kombinacji.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1-4  

Nośnik: 1 DVD

Klasyfikacja PEGI Winback 2: Project Poseidon

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Winback 2: Project Poseidon Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
  • Multitap
PS2
XBOX