Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePS4
Okładka White Day 2: Swan Song (PS4)

White Day 2: Swan Song PS4

Druga część serii White Day zapoczątkowanej w 2001 roku survival horrorem o tej samej nazwie.

Przygodowe | FPP | survival horror | horror | rzeczywistość rozszerzona | przygodowe gry akcji | PlayStation VR | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 4
Okładka White Day 2: Swan Song (PS4)

producent: ROIGAMES

wydawca: ROIGAMES

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS4:

anulowana

Kolekcja gier
Obserwuj grę

White Day 2: Swan Song to prequel wydanego w 2001 roku koreańskiego horroru White Day oraz jego remake’u z 2015 roku, zatytułowanego White Day: A Labyrinth Named School. Produkcja przedstawia wydarzenia, które miały miejsce sześć lat przed tymi ukazanymi w oryginale. Tytuł przeznaczony jest na PS4, a dodatkowo umożliwia rozgrywkę przy użyciu gogli rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR.

Historia tego projektu jest nieco burzliwa, gdyż początkowo firma ROIGAMES zamierzała stworzyć specjalną wersję White Day: A Labyrinth Named School, w którą można by było grać na PSVR. Tytuł doczekał się nawet oficjalnej zapowiedzi, ale w późniejszym czasie twórcy zmienili koncepcję i postanowili stworzyć osobną grę, z odrębną historią oraz mechaniką rozgrywki. Tak narodziło się White Day: Swan Song, znane też pod tytułem The School: Swan Song. Ostatecznie w 2017 roku poinformowano, że gra ma się nazywać White Day 2: Swan Song i przeznaczona będzie nie tylko na gogle rzeczywistości wirtualnej, ale też na platformę PS4.

Fabuła

Podobnie jak White Day: A Labyrinth Named School, tak i White Day 2: Swan Song opowiada o uczniach uwięzionych w nocy w szkole. Problem w tym, że nie są oni tam przetrzymywani przez nauczycieli pragnących ich czegoś nauczyć. Budynek jest bowiem nawiedzony, a jedyną nadzieją na przeżycie jest dotrwanie do rana i odkrycie sekretów upiornej budowli.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 7.0 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Gry podobne do White Day 2: Swan Song

Wymagania wiekowe White Day 2: Swan Song

18+