Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweiOSAND
Okładka Werewolf Tycoon (iOS)
OkładkaWerewolf Tycoon (iOS)

Werewolf Tycoon

Werewolf Tycoon to komediowa zręcznościówka, w której kierujemy wilkołakiem pożerającym ludzi.

Zręcznościowe | 2D | indie | wilkołaki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Werewolf Tycoon Premiera

29lis2014

AND

10gru2014

iOS

Gry podobne do Werewolf Tycoon

The Banner Saga

Tales of Maj'Eyal

Lamp and Vamp

Werewolf Tycoon to zabawna zręcznościówka na urządzenia z systemem Android, która wyszła spod ręki Joe Williamsona. Jest to produkcja stuprocentowo darmowa - pobieramy ją bez żadnych opłat i nie ma w niej mikropłatności.

W grze kontrolujemy potężnego wilkołaka, który jest nieustannie głodny. Potwór wybrał sobie jeden z londyńskich parków jako teren polowań. Jest noc, ale w miejscu tym i tak przechadza się spora liczba ludzi, więc okazji do solidnych kolacji nam nie brakuje. Szkopuł tkwi w tym, że o ile wilkołak jest potężny i niebezpieczny, to i tak niewiele zdziała przeciwko zmasowanym siłom ludzkości. Musimy więc tak dokonywać morderstw, aby prawda o naszym istnieniu nie wyszła na światło dzienne. Dlatego konieczne jest krycie się w krzakach i cierpliwe wyczekiwanie na odpowiednią okazję do ataku.

Nie zawsze możliwe jest pożarcie tylko jednego samotnego spacerowicza. Często musimy to robić przy świadkach, a ci, jak przystało na grę osadzoną w realiach współczesnych, dysponują smartfonami z kamerami. Musimy w takich wypadkach wyeliminować ich zanim zdążą wgrać do sieci filmik z wilkołakiem w roli głównej.

Całość zaprojektowano tak, aby jeden błąd nie kończył zabawy. Pojedyncze doniesienia nigdy nie są w stanie nikogo przekonać, ale gdy zaczyna ich być coraz więcej do parku przybywają dziennikarze, a ich relacje są w stanie sprowadzić na naszą kudłatą głowę poważne problemy.

Ostatnia modyfikacja 17 stycznia 2015

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Werewolf Tycoon: 12+

AND
iOS