Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Warhammer 40,000: Battle Sister (PC)

Warhammer 40,000: Battle Sister PC

Warhammer 40,000: Battle Sister jest grą akcji wykorzystującą licencję Warhammera 40,000, w której wcielamy się w członkinię zakonu Adepta Sororitas – tytułową Siostrę Wojny. Produkcja została opracowana z myślą o wirtualnej rzeczywistości. Odpowiada za nią studio Pixel Toys.

Akcji | FPP | science fiction | Warhammer 40,000 | FPS | kooperacja | Oculus Rift | strzelanki | rzeczywistość wirtualna

PC Windows
Okładka Warhammer 40,000: Battle Sister (PC)

producent: Pixel Toys

wydawca: Pixel Toys

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

8grudnia2020

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Warhammer 40,000: Battle Sister to gra akcji osadzona w mrocznym uniwersum Warhammera 40,000. Produkcja wykorzystuje technologię wirtualnej rzeczywistości. Wcielamy się w niej w tytułową Siostrę Bitwy (Adepta Sororitas), która staje do walki z różnorakimi wrogami ludzkości. Tytuł został opracowany przez studio Pixel Toys (twórców odpowiedzialnych za Warhammer 40,000: Freeblade oraz Warhammer Age of Sigmar: Realm War).

Fabuła

W Warhammer 40,000: Battle Sister wcielamy się w kobietę o imieniu Ophelia – członkinię żeńskiego zakonu Adepta Sororitas, czyli Sióstr Bitwy służących boskiemu Imperatorowi.

Mechanika

W Warhammer 40,000: Battle Sister na świat patrzymy z perspektywy pierwszoosobowej. Rozgrywka sprowadza się do eksplorowania plansz oraz walki z napotkanymi wrogami – zarówno wręcz, jak i na odległość. Grając wykorzystujemy przeróżne klasyczne bronie z uniwersum Warhammera 40K, takie jak Chainsword czy Bolt Pistol. Mamy też do dyspozycji specjalne moce wynikające z wiary głównej bohaterki

Tryby gry

W Warhammer 40,000: Battle Sister możemy grać wyłącznie samotnie. Podstawą rozgrywki jest kampania fabularna.

Kwestie techniczne

Warhammer 40,000: Battle Sister ma niezłą, trójwymiarową oprawę graficzną. Podobnie jak w przypadku wielu innych produkcji stworzonych z myślą o wirtualnej rzeczywistości, oprawa nie cechuje się nadmiernym poziomem szczegółowości czy zaawansowania technologicznego, ale przyzwoicie oddaje klimat Warhammera 40,000 i zapewnia wysoki poziom immersji. Tytuł współpracuje z obydwoma wersjami gogli Oculus Quest.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Wymagania wiekowe Warhammer 40,000: Battle Sister

16+