Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Warehouse & Logistics Simulator (PC)

Warehouse & Logistics Simulator PC

Symulator wózka widłowego stworzony przez specjalizujące się w tego typu produkcjach studio UIG Entertainment. Gra pozwala nam na zarządzanie i transport ładunków w kilkunastu zróżnicowanych sceneriach.

Symulacje

PC Windows
Okładka Warehouse & Logistics Simulator (PC)

producent: UIG Entertainment

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

23października2013

Warehouse & Logistics Simulator to symulator wózka widłowego stworzony przez niemieckie studio UIG Entertainment, mające na swoim koncie szereg innych tytułów odnoszących się do tematyki budowlanej i ratunkowej.

Produkcja pozwala na zajęcie miejsca w jednym z kilkunastu modeli markowych maszyn firmy Jungheinrich. Twórcy przygotowali dla nas kilkadziesiąt scenariuszy rozgrywających się w różnorodnych sceneriach – trafiamy m. in. na pole budowy, do supermarketu czy też do nadmorskiego portu. W każdej z misji naszym nadrzędnym zadaniem jest przetransportowanie wskazanych towarów do miejsca ich przeznaczenia – oczywiście musimy to zrobić jak najszybciej i postarać się o to, by ładunki zostały dostarczone bez szwanku. Najszybsze przejazdy nagradzane są specjalnymi bonusami punktowymi.

Gra wyróżnia się czysto symulacyjnym modelem prowadzenia wózka widłowego – opanowanie jazdy i jednoczesnego operowania podnośnikiem wymaga treningu i przede wszystkim zwracania uwagi na czynniki zewnętrzne, mogące utrudnić transport towarów. Wpływ na efektywność naszej pracy ma również zastosowany w tej produkcji silnik fizyczny – w przypadku nieuważnego rozładunku pakunków w prosty sposób możemy naruszyć konstrukcję stworzoną z przewiezionych wcześniej ładunków.

Warehouse & Logistics Simulator cechuje się nieskomplikowaną oprawą graficzną, charakterystyczną dla podobnych produkcji tego studia. Uwagę zwracają dopracowane modele wózków widłowych oraz ich animacja. Twórcy pozwalają nam także na kompletną obserwację wydarzeń na ekranie dzięki możliwości skorzystania z w pełni regulowanego widoku kamery spoza miejsca akcji.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Warehouse & Logistics Simulator

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Warehouse & Logistics Simulator

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium IV 3 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB (Nvidia GeForce GTX 560 lub lepsza)
  • 2 GB na HDD
  • Windows XP/Vista/7/8