Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Voodoo Islands (PC)
OkładkaVoodoo Islands (PC)

Voodoo Islands PC

Przygodowa gra akcji przenosząca nas w przeszłość, na Karaiby, gdzie możemy zakosztować życia nieustraszonego kapitana piratów. Naszym celem jest oczywiście przetrwanie i stanie się największym postrachem mórz niczym legendarny pirat „Czarnobrody”.

Przygodowe | przygodowe gry akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Voodoo Islands Premiera PC

anulowana

producent: SPIRIT Projekt wydawca: Deep Silver Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Voodoo Islands to przygodowa gra akcji przenosząca nas w przeszłość, na Karaiby, gdzie możemy zakosztować życia nieustraszonego kapitana piratów. Naszym celem jest oczywiście przetrwanie i stanie się największym postrachem mórz, niczym legendarny pirat „Czarnobrody”. Na naszej drodze do chwały i niezliczonych bogactw staną różni korsarze, konkwistadorzy, kanibale i inni niezbyt przyjaźnie nastawieni osobnicy.

Tym, co wyróżnia ten produkt na tle innych tytułów tego typu, jest dość specyficzne podejście twórców do tematu piratów, korsarzy i ich podbojów. Voodoo Islands posiada bardzo ładną trójwymiarową grafikę utrzymaną w zabawnym kreskówkowym stylu. Nie oznacza to, jednak, że to gra dla dzieci, wręcz przeciwnie. Autorzy bardzo staranie i realistycznie odtworzyli wszelkie szczegóły związane z ówczesną żeglugą, na uznanie zasługuje model zniszczeń okrętów, a także komputerowe A.I. Podczas walki morskiej, na dystans, przeciwnicy wykonują skomplikowane manewry mające na celu zadanie nam większych strat, podczas abordażu walczą w sposób zorganizowany - ogólnie rzecz biorąc zachowują się inteligentnie. Nasza załoga stopniowo zwiększa swoje umiejętności i zyskuje doświadczenie, przez co staje się coraz bardziej zgrana i niebezpieczna dla ewentualnych wrogów.

Nietypowym elementem gry jest magia Voodoo. Musimy zgłębiać jej tajniki i w należyty sposób wykorzystywać ją w walce, co w połączeniu z wyszkoloną załogą, dobrą taktyką oraz solidnym okrętem, przyniesie nam chwałę i zwycięstwo. Voodoo Islands pozwala na rozgrywkę jedno i wieloosobową do ośmiu osób równocześnie w sieci lokalnej i Internecie. W trybie single player czeka spójna fabuła, na którą składa się około 20 głównych questów i wiele pod-questów.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 8  

Oczekiwania czytelników: 5.5 / 10 na podstawie 9 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Voodoo Islands: Odpowiednia dla każdego wieku.

Voodoo Islands Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 800MHz
  • 256MB RAM
  • 16MB akcelerator 3D