Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePCX360PS2PSP
Okładka UEFA Champions League 2006-2007 (PC)
OkładkaUEFA Champions League 2006-2007 (PC)

UEFA Champions League 2006-2007

UEFA Champions League 2006-2007 to kolejna odsłona firmowanej przez Electronic Arts futbolowej serii, nawiązującej do tytułowych rozgrywek Ligi Mistrzów. Jest to jedyny tytuł, mogący pochwalić się oficjalnymi licencjami, związanymi z tymi prestiżowymi zawodami piłkarskimi.

Sportowe | piłka nożna

Kolekcja gier
Obserwuj grę

UEFA Champions League 2006-2007 Premiera

20mar2007

PC PS2 X360 PSP

producent: EA Sports wydawca: Electronic Arts Inc. wydawca PL: Electronic Arts Polska

Gry podobne do UEFA Champions League 2006-2007

FIFA 07

Pro Evolution Soccer 6

Pro Evolution Soccer 2008

UEFA Champions League 2006-2007 to kolejna odsłona firmowanej przez Electronic Arts futbolowej serii, nawiązującej do tytułowych rozgrywek Ligi Mistrzów. Jest to jedyny tytuł, mogący pochwalić się oficjalnymi licencjami, związanymi z tymi prestiżowymi zawodami piłkarskimi, a więc oferuje możliwość kontrolowania dowolnej spośród zaimplementowanych drużyn, mających swoje rzeczywiste odpowiedniki w Europie.

Nowość w stosunku do poprzednich części cyklu stanowi tryb Ultimate Team, wykorzystujący system tzw. kart kolekcjonerskich, który pozwala na sprawne zarządzanie kierowanym klubem. Umożliwia on zatem staranniejsze dobieranie piłkarzy i pracowników zespołu, a także dopracowywanie boiskowej strategii. Wspomniane karty można podzielić na kilka grup, z których każda zajmuje się innym aspektem rozgrywki. Umiejętne wykorzystanie atutów, odpowiadających przykładowo za trening i morale podnosi indywidualne umiejętności zawodników i zgranie całego zespołu. Istnieją także karty, które można wykorzystać jedynie na boisku w trakcie meczu. Aktywowanie ich w odpowiednim czasie wywołuje nagły wzrost określonych umiejętności, a także pozwala na skorzystanie z dodatkowych zagrań, dzięki czemu uzyskuje się lepszą kontrolę nad piłką i taktyczną przewagę.

UEFA Champions League 2006-2007 cechuje się technologią, oferującą płynne ruchy piłkarzy na boisku, a także niezależnym od otoczenia modelem fizycznym futbolówki, nadając rozgrywce realistyczny wygląd. Zachowanie zawodników i "łaciatej" wobec praw, którymi rządzi się fizyka, jest więc bardzo naturalne. Podobnie jak w innych grach piłkarskich od EA, tak i tym razem dostajemy do odblokowania sporą ilość opcji i bonusów, urozmaicających wirtualną zabawę. Obecny jest również tryb rozgrywki wieloosobowej dla maksymalnie ośmiu uczestników.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1-8  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 8,2 / 10 na podstawie 1293 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI UEFA Champions League 2006-2007

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

UEFA Champions League 2006-2007 Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB
PC
PS2
X360
PSP