Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Transformers Creative Studio (PC)
OkładkaTransformers Creative Studio (PC)

Transformers: Centrum Zabawy PC

Transformers Creative Studio

Zestaw kilkunastu gier logicznych oraz zabaw dla najmłodszych użytkowników komputerów, nawiązujący oczywiście do filmu science-fiction pod tym samym tytułem.

Logiczne | filmy | edukacyjne | Transformers

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Transformers: Centrum Zabawy Premiera PC

13lipca2007

pudełko PL

30września2007

producent: Alternative Software wydawca: Activision Blizzard wydawca PL: Cenega S.A.

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Transformers: Centrum Zabawy (Transformers Creative Studio) jest produktem stworzonym głównie z myślą o najmłodszych sympatykach gier komputerowych. Zestaw ten w bardzo oczywisty sposób odwołuje się do filmu science-fiction Transformers, wyreżyserowanego przez Michaela Bay’a. Centrum Zabawy nie przypomina jednak zręcznościówki Transformers: The Game. Mamy tu bowiem do czynienia z tytułem oferującym między innymi proste mini-gry oraz atrakcje, dzięki którym młody użytkownik może rozwijać swoją kreatywność.

Jedną z głównych atrakcji omawianego zestawu są bardzo szerokie opcje edycyjne. Gracz może zaprojektować wiele ciekawych obiektów, w tym między innymi własne plakaty, kalendarze, ulotki, naklejki na t-shirty, pocztówki, a nawet tatuaże. Wszystko to wykonuje się w bardzo prosty sposób, korzystając ze zrozumiałych ikon. Sporą atrakcją wydaje się też być opcja utworzenia własnego komiksu, w którym można następnie wystąpić. W tym celu w odpowiednie miejsca wkleja się swoje zdjęcia. Gotowy projekt można wydrukować i pochwalić się przed innymi.

W Transformers: Centrum Zabawy zawarto także kilka prostych gier. Są to głównie zabawy wymagające wysilania szarych komórek. Przystępujemy między innymi do zmodyfikowanej wersji popularnego sudoku, czy zajmujemy się układaniem pasjansa. Producent przygotował ponadto pełnoprawny quiz, sprawdzający wiedzę młodego gracza na temat tytułowych robotów. Z każdą z tych istot można się zresztą zapoznać, korzystając z mini-encyklopedii. W zestawie tym zawarto też wiele interesujących informacji, dotyczących zarówno filmu, jak i historii sagi Transformers. Wizualnie Transformers: Centrum Zabawy prezentuje zbliżony poziom do innych produkcji z tego gatunku. Producent zadbał przede wszystkim o bardzo czytelny interfejs użytkownika, dzięki czemu nawigacja nie przysparza większych problemów.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 6 / 10 na podstawie 50 głosów czytelników.

Transformers: Centrum Zabawy cena w dniu premiery: 29,90 PLN

Wymagania wiekowe Transformers: Centrum Zabawy: Odpowiednia dla każdego wieku.

Transformers: Centrum Zabawy Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 800 MHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 32 MB (GeForce 2 lub lepsza)
  • 500 MB HDD
  • Windows XP/Vista