Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Filmy animowane - Gry Towarzyskie

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry z gatunku towarzyskie o tematyce filmy animowane ułożone według popularności.

Gry towarzyskie. Gatunek gier, w których nacisk położony jest na rozgrywkę wieloosobową i interakcje pomiędzy oddającymi się wspólnej zabawie graczami, przebywającymi w tym samym pomieszczeniu. Gry towarzyskie głównie przybierają formę zestawu minigier zręcznościowych. Najbardziej znani przedstawiciele tego gatunku to np. serie Rock Band czy SingStar.

Towarzyskie
filmy animowane
Czas
PC
PC Windows6
WWW
PlayStation
Sony PlayStation 41Sony PlayStation 32Sony PlayStation 24
Sony PlayStation 1
PlayStation Portable
PlayStation Vita
Xbox
Microsoft XBOX ONE1Microsoft Xbox 3602
Microsoft Xbox
Mobile
Android
Apple iOS
Windows Phone
Nintendo
Nintendo Switch
Nintendo Wii6Nintendo DS5
Nintendo Wii U
Nintendo 3DS
Game Boy Advance1
Nintendo GameCube
Więcej
Mniej
Księżniczka: Bajkowa Podróż
Księżniczka: Bajkowa Podróż

Towarzyskie 16 października 2007

Disney Princess: Enchanted Journey to pozycja przygotowana przede wszystkim z myślą o najmłodszych posiadaczach urządzeń do grania. Pozwala ona na spełnienie marzeń każdej dziewczynki – daje szansę na spotkanie z disney'owskimi księżniczkami. W palecie zaimplementowanych postaci znajdują się następujące panny: Kopciuszek, Jasmina, Śnieżka, Bella, Ariel i Aurora.

PCPS2Wii

Barbie as The Princess and the Pauper
Barbie as The Princess and the Pauper

Towarzyskie 30 lipca 2004

Barbie as The Princess and the Pauper to kolejna gra familijno-przygodowa, przygotowana z myślą o najmłodszych użytkowniczkach urządzeń do grania, które uwielbiają zabawy z Barbie - najpopularniejszą lalką na świecie.

PCGBA

Disney Fantasia: Music Evolved
Disney Fantasia: Music Evolved

Towarzyskie 21 października 2014

Gra muzyczna nawiązująca do kultowego filmu animowanego Disneya, znanego w Polsce pod tytułem Fantazja. Wcielamy się w niej w ucznia czarnoksiężnika, który musi napełnić życiem magiczne światy. Żeby tego dokonać, trzeba odtwarzać piosenki doskonale znanych artystów. Produkcja została stworzona z myślą o wykorzystaniu Kinecta.

XONEX360

SingStar: Kraina Lodu
SingStar: Kraina Lodu

Towarzyskie 3 grudnia 2014

Specjalne wydanie popularnej gry muzycznej, przygotowane na fali sukcesu filmu animowanego Kraina Lodu. Podczas zabawy możemy skonfrontować nasze wokalne umiejętności z piosenkami znanymi z filmu oraz jego bestsellerowej ścieżki dźwiękowej. Gra współpracuje z kamerą konsoli PlayStation oraz nowoczesnymi smartfonami, które mogą pełnić rolę wirtualnego mikrofonu.

PS4PS3

Alvin i Wiewiórki
Alvin i Wiewiórki

Towarzyskie 4 grudnia 2007

Gra o tematyce muzycznej, nawiązująca do popularnego filmu animowanego. Uczestniczymy w różnego rodzaju koncertach. Zadaniem gracza jest wciskanie klawiszy zgodnie z rytmem danej piosenki.

PCPS2WiiNDS

Just Dance: Disney Party
Just Dance: Disney Party

Towarzyskie 23 października 2012

Kolejna odsłona popularnej gry tanecznej, tym razem dedykowana wspólnej zabawie dzieci i rodziców przy największych przebojach znanego na całym świecie studia filmowego. Na graczy czeka 25 utworów reprezentujących zarówno wielkie hity kinowe pokroju Księgi dżungli czy popularne programy rozrywkowe z High School Musical na czele.

X360Wii

Kopciuszek: Zostań Księżniczką
Kopciuszek: Zostań Księżniczką

Towarzyskie 14 października 2005

Kopciuszek: Zostań Księżniczką jest grą, nawiązującą do disney’owskiej historii, przedstawiającej losy dziewczyny, która poprzez małżeństwo z księciem brudną zamienia kuchnię na piękny pałac. Adresatami tej pozycji są przede wszystkim dziewczynki, marzące o zamieszkaniu na królewskim zamku.

PC

Disney Sing It: Family Hits
Disney Sing It: Family Hits

Towarzyskie 3 sierpnia 2010

Kolejna muzyczna gra karaoke, stworzona przez doświadczone studio Zoe Mode, która tym razem umożliwia zmierzenie się z repertuarem muzycznym znanym z filmów Disneya.

PS3Wii

Barbie as The Island Princess
Barbie as The Island Princess

Towarzyskie 30 października 2007

Gra typu party game, bazująca na filmie animowanym pod tym samym tytułem. Tym razem lalka Barbie wciela się w postać księżniczki Roselli, uczestnicząc w ciekawych zabawach na tropikalnej wyspie.

PCPS2WiiNDSGBA

Looney Tunes: Cartoon Conductor
Looney Tunes: Cartoon Conductor

Towarzyskie 27 maja 2008

Prosta gra muzyczna, w której zajmujemy się przygotowywaniem podkładu muzycznego dla zabawnych scenek z udziałem bohaterów "Zwariowanych Melodii". Są to między innymi królik Bugs, kaczor Daffy, czy świnka Porky.

NDS

Bratz: Super Babyz
Bratz: Super Babyz

Towarzyskie 25 lutego 2008

Kolejna gra stworzona z myślą o młodych graczach lubiących zabawę z tytułowymi lalkami Bratz. Program oferuje 12 ekscytujących mini-gier oraz łamigłówek, wymagających zręczności, spostrzegawczości czy też logicznego myślenia.

PCNDS

Disney Princess: Magical Jewels
Disney Princess: Magical Jewels

Towarzyskie 27 listopada 2007

Disney Princess: Magical Jewels to pozycja, stworzona przede wszystkim z myślą o najmłodszych posiadaczach konsoli Nintendo DS. Pozwala ona na spełnienie marzeń każdej małej dziewczynki, jakim niewątpliwie jest wcielenie się w jedną z disney’owskich księżniczek.

NDS

SingStar Singalong with Disney
SingStar Singalong with Disney

Towarzyskie 7 listopada 2008

SingStar Singalong with Disney to kolejna gra muzyczna, przygotowana przez Sony Computer Entertainment, która nie różni się znacznie od swoich poprzedniczek. Skierowana jest do wszystkich miłośników ponadczasowych filmów Walta Disney’a.

PS2