Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePCNDS
Okładka Bratz: Super Babyz (PC)
OkładkaBratz: Super Babyz (PC)

Bratz: Super Babyz

Kolejna gra stworzona z myślą o młodych graczach lubiących zabawę z tytułowymi lalkami Bratz. Program oferuje 12 ekscytujących mini-gier oraz łamigłówek, wymagających zręczności, spostrzegawczości czy też logicznego myślenia.

Towarzyskie | filmy animowane

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bratz: Super Babyz Premiera

25lut2008

PC NDS

producent: AWE Productions wydawca: ValuSoft wydawca PL: CD Projekt S.A.

Bratz: Super Babyz to kolejna gra stworzona z myślą o młodych graczach (od 6 lat), a w szczególności o młodych przedstawicielkach płci żeńskiej, lubiących zabawę z tytułowymi Bratz, czyli z jednymi z najpopularniejszych lalek na świecie.

Omawiana produkcja ponownie umożliwia graczom wcielenie się w postaci dziewcząt o imionach Cloe, Jade, Sasha oraz Jasmin. Tym razem nadrzędnym zadaniem czwórki bohaterek jest pomóc ocalić miasto od wszelakich przestępców oraz od złych przybyszy z innej planety, którzy chcą przejąć władzę nad światem. Oczywiście, nie będzie to łatwe zadanie - na szczęście gdy kosmici wylądowali na Ziemi, jedno z ich urządzeń dostało się w niepowołane ręce, w skutek czego ślicznotki Bratz otrzymały supermoce.

Program oferuje 12 ekscytujących mini-gier oraz łamigłówek, wymagających zręczności, spostrzegawczości czy też logicznego myślenia. Ponadto twórcy gry udostępnili młodym, zapalonym graczom możliwość stworzenia własnej planszy, przy wykorzystaniu dostępnych elementów oraz możliwość zaprojektowania własnych kostiumów dla superbohaterek. Całość zabawy została dopełniona kolorową oprawą wizualną.

Ostatnia modyfikacja 17 listopada 2008

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Bratz: Super Babyz cena w dniu premiery: 79,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Bratz: Super Babyz

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Bratz: Super Babyz Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.4 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB
  • 600 MB HDD
  • Windows XP/Vista
PC
NDS