Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka Cinderella: Royal Wedding (PC)
OkładkaCinderella: Royal Wedding (PC)

Kopciuszek: Zostań Księżniczką PC

Cinderella: Royal Wedding

Kopciuszek: Zostań Księżniczką jest grą, nawiązującą do disney’owskiej historii, przedstawiającej losy dziewczyny, która poprzez małżeństwo z księciem brudną zamienia kuchnię na piękny pałac.

Towarzyskie | filmy animowane | dla dzieci

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Kopciuszek: Zostań Księżniczką Premiera PC

14października2005

pudełko PL

24listopada2005

producent: Disney Interactive Studios wydawca: Disney Interactive Studios wydawca PL: CD Projekt S.A.

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Gry podobne do Kopciuszek: Zostań Księżniczką

Barbie as The Princess and the Pauper

Kopciuszek

Pocahontas

Kopciuszek: Zostań Księżniczką jest grą, nawiązującą do disney’owskiej historii, przedstawiającej losy dziewczyny, która poprzez małżeństwo z księciem brudną zamienia kuchnię na piękny pałac. Adresatami tej pozycji są przede wszystkim dziewczynki, marzące o zamieszkaniu na królewskim zamku. Nareszcie nadarza im się do tego niepowtarzalna okazja. Jednak bardzo szybko przekonać się można, że takie życie wcale nie jest usłane różami i wiąże się z nim wiele obowiązków.

Małe użytkowniczki wraz z dobrą wróżką przygotowują zamek na przyjęcie z okazji pierwszej rocznicy ślubu Kopciuszka i Księcia. Zadanie nie jest proste, a czasu jak zwykle za mało. Na całe szczęście do dyspozycji jest czarodziejska różdżka, pomocna m.in. w dekorowaniu tortu i tworzeniu wspaniałych kwiatowych ozdób. Nie można też zapomnieć o dobraniu odpowiedniej muzyki oraz przygotowaniu i rozesłaniu zaproszeń (można je wydrukować, aby pochwalić się koleżankom). Developerzy udostępnili także bonusy, odblokowywane w trakcie sukcesywnego zaliczania konkretnych etapów – m.in. są to porady Kopciuszka i krótkie animacje z udziałem postaci, znanych ze wspomnianej bajki.

Wykonując poszczególne prace dziewczynki nabierają manier dworskich oraz od kuchni poznają tryb życia, prowadzony przez księżniczki. Co więcej, wykazują się wyczuciem estetyki, samodzielne projektując wnętrza oraz przygotowując różne uroczystości. Dzięki temu ćwiczą swoją kreatywność i realizują wszystkie wpadające im do głowy szalone pomysły.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 5,9 / 10 na podstawie 30 głosów czytelników.

Kopciuszek: Zostań Księżniczką cena w dniu premiery: 79,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Kopciuszek: Zostań Księżniczką

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Kopciuszek: Zostań Księżniczką Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 300 MHz
  • 64 MB RAM
  • karta graficzna 16 MB VRAM