Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Pocahontas (PC)

Pocahontas PC

Pocahontas jest kolejną pozycją z serii programów edukacyjnych, wydawanych przez firmę Aidem Media. Grę tę przeznaczono przede wszystkim dla dzieci w wieku przedszkolnym lub dopiero co rozpoczynających swoją edukację.

Logiczne | edukacyjne | dla dzieci | polskie

PC Windows
Okładka Pocahontas (PC)

producent: Aidem Media

wydawca: Aidem Media

wydawca PL: Aidem Media

Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

20grudnia2006

20grudnia2006

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Pocahontas jest kolejną pozycją z serii programów edukacyjnych, wydawanych przez firmę Aidem Media. Grę tę przeznaczono przede wszystkim dla dzieci w wieku przedszkolnym lub dopiero co rozpoczynających swoją edukację. Jej integralną część stanowią liczne, rozwijające kreatywność oraz ćwiczące pamięć i spostrzegawczość zadania, zaserwowane pod postacią niezapomnianej przygody. Ogromnym atutem omawianego programu jest możliwość nauki języka angielskiego poprzez wesołą zabawę.

Młody użytkownik wraz z Pocahontas ma niepowtarzalną okazję na spędzenie dnia w indiańskiej wiosce, gęstym lesie i niezwykle malowniczej osadzie. Oczywiście w każdym z tych miejsc developerzy przygotowali szereg wyzwań do podjęcia oraz liczne atrakcje i niespodzianki. Istnieje szansa na dowiedzenie się cóż takiego tajemniczego gotuje się w ogromnym kotle szamana. Przy zachowaniu wielkiej ostrożności, gracz samodzielnie przyrządza miksturę miłosną lub słoneczny wywar. Skończywszy gotowanie, przychodzi czas na podjęcie rywalizacji o tytuł Sokolego Oka. Nie jest to jednak rzecz prosta – tylko najwięksi śmiałkowie podejmują się arcytrudnego testu, sprawdzającego ich wiedzę i umiejętności.

Po tak wyczerpującej serii zmagań należy się chwila odpoczynku i relaksu. W tym celu użytkownik wraz z przybyłym do osady artystą może stworzyć znakomite dzieła oraz nadać otoczeniu miłych dla oka barw. Kolejne zadanie również okazuje się być przyjemne, zwłaszcza dla małych strojniś. Natrafiwszy na dwie szafy pełne ciuchów trzeba zrobić z nimi porządek i poukładać wedle własnego uznania.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Cena gry w dniu premiery: 29,90 PLN

Gry podobne do Pocahontas

Wymagania wiekowe Pocahontas

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Pocahontas

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 1 GHz
  • 256 MB RAM