Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Cinderella (PC)

Kopciuszek PC

Cinderella

Gra familijno-przygodowa.Jak wskazuje tytuł opisywanego programu, na osoby zasiadające przed monitorami czeka tutaj śliczna opowieść o jednej z ulubionych dziecięcych bohaterek - Kopciuszku.

Logiczne | dla dzieci | polskie | baśń

PC Windows
Okładka Cinderella (PC)

producent: Aidem Media

wydawca: Aidem Media

wydawca PL: Aidem Media

Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

30maja2005

30maja2005

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Gra familijno-przygodowa, która powstała głównie z myślą o najmłodszych użytkowniczkach komputerów PC. Jak wskazuje tytuł opisywanego programu, na osoby zasiadające przed monitorami czeka tutaj śliczna opowieść o jednej z ulubionych dziecięcych bohaterek - Kopciuszku.

Całość składa się z szeregu mini-gier, w których kolejno biorą udział najmłodsi. Twórcy udostępnili m.in. tęczową kolorowankę (malowanka z wesołą muzyką w tle), czarowanie w magicznym ogrodzie wróżki, prześmieszną naukę tańca (dziesiątki ruchów rąk, głowy, ciała podskoki, wygibasy i rozmaite przytupasy), szycie sukni balowej dla Kopciuszka (należy dobrać krój, fason, materiały, kolory, etc.), wyprawę w poszukiwaniu właścicielki srebrnego pantofelka, a także balowanie na zamku królewskim (rywalizujemy z innymi parami tancerzy).

Rozgrywka wymaga od naszych milusińskich wykazywania się kreatywnością, fantazją, zręcznością, a także wiedzą na temat literek, cyferek, kolorów i rodzajów przedmiotów. Co ciekawe, w Kopciuszku gracze mogą również obejrzeć swoją własną wersję tej dobrze znanej bajki. Wszystko zostało okraszone ładną, bajecznie kolorową grafiką, która powinna przypaść do gustu adresatom opisywanego tytułu - dzieciom w wieku od czterech do ośmiu lat.

Zobacz pełny opis gry

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 6,6 / 10 na podstawie 42 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 39,99 PLN

Wymagania wiekowe Cinderella

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Kopciuszek

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 300 Mhz
  • 64MB RAM
  • Windows 95/98/Me/2000/XP