Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS3Wii
Okładka Disney Sing It: Family Hits (PS3)

Disney Sing It: Family Hits

Kolejna muzyczna gra karaoke, stworzona przez doświadczone studio Zoe Mode, która tym razem umożliwia zmierzenie się z repertuarem muzycznym znanym z filmów Disneya.

Towarzyskie | karaoke | filmy animowane | muzyczne

Okładka Disney Sing It: Family Hits (PS3)

data premiery gry:

3sie2010

PS3 Wii
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Disney Sing It: Family Hits to czwarta muzyczna gra karaoke, stworzona przez doświadczone studio Zoe Mode a wydana przez firmę Disney Interactive Studios. Gra, podobnie jak poprzednie odsłony tej serii, pozwala spróbować swoich sił w roli wokalisty, zapewniając jednocześnie świetną rozrywkę dla całej rodziny.

Tym razem motywem przewodnim jest muzyka z filmów animowanych Disneya. W Sing It: Family Hits na gracza czekają utwory z wielu disnejowskich produkcji, w tym między innymi takich filmów jak Auta, Toy Story, Księżniczka i żaba, Król Lew, Aladyn, Mała syrenka, a także wielu klasycznych już obrazów jak na przykład Kopciuszek, Śpiąca królewna, Księga Dżungli i Mary Poppins.

Każdej piosence towarzyszy nagranie wideo w jakości High Definition, zawierające montaż i oryginalne sceny z każdego filmu. Podobnie jak w innych produkcjach tego typu, mechanizm rozgrywki opiera się na śpiewaniu piosenek w zgodzie z wyświetlającym się na ekranie tekstem oraz wskazówkami dotyczącymi tonacji.

Gra umożliwia zabawę w kilku trybach. Z utworami pochodzącymi z filmów Disneya możemy zmierzyć się grając solo, w duecie z partnerem lub konkurując ze sobą w trybie head to head. W grze dostępny jest także Family Mode (tryb rodzinny), w którym powalczyć może maksymalnie 8 osób. Dodatkową atrakcją jest możliwość ponownego odtworzenia wybranych występów i dodania do nich różnych efektów w trybie Encore Mode.

Przewodnikiem po świecie wokalnych podbojów Disney Sing It: Family Hits jest Anika Noni Rose – piosenkarka i aktorka, użyczająca swego głosu Tianie w filmie Księżniczka i żaba. Zdobywczyni nagrody Tony wdroży gracza w tajniki śpiewu poprzez serię podstawowych instrukcji głosowych, samouczek oraz gry treningowe. Lekcje obejmują naukę prawidłowego obchodzenia się z mikrofonem, oraz pozwalają poćwiczyć śpiew w różnym tempie i tonacjach.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   podzielony ekran     Liczba graczy: 1-8  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Gry podobne do Disney Sing It: Family Hits

Wymagania wiekowe Disney Sing It: Family Hits

odpowiednia dla każdego wieku

PS3
Wii